1464
1482

اینکارو بکنیداما به نظر من قبل از تولدشون که یک ماه دیگه هست یه شاحه گل هم براشون ببرید از دلشون دربیارید

مادربزرگا زود فراموش میکنن🤗

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نظر من،نظر منه من شمارو اجبار نمیکنم نظرمو قبول کنید قرار هم نیست با توهین و بی ادبی شما نظرمو عوض کنم اگر دلیل منطقی دارید و میتونید به دور از توهین و تندی و...، متمدنانه گفت و گو کنید خوشحال میشم باهاتون هم صحبت بشم اما اگر قراره توهین، تندی، قضاوت، مسخره کنید یا اصل حرفمو نفهمیده باشید با یه "باشه" به بحث خاتمه میدم که نه اعصاب من خورد بشه نه شما☺️خواهشمندیم در صورت داشتن اعصاب کافی و لحن مودبانه و در صورت متوجه شدن کامنتم ریپلای بفرمایید😉والا این دو روز دنیا ارزش اعصاب خوردی تو نی نی سایتو دیگه نداره👎🏻

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1473
چی گفتی بهش

بلند داد زدم سرش. بخاطر موضوع بی اهمیت. البته من از بچگی باهاش زندگی میکنم بخدا سخته با سالمند زندگی کردن. ولی کاش بیشتر رو اعصابم مسلط بشک بابا خب من جوونم سختههههه... مگ نه؟ 

اینکارو بکنیداما به نظر من قبل از تولدشون که یک ماه دیگه هست یه شاحه گل هم براشون ببرید از دلشون درب ...

واااای مرسی گلم حتما اینکار رو میکنم الانم دارم میرم بیرون میخرم جتما 

واااای مرسی گلم حتما اینکار رو میکنم الانم دارم میرم بیرون میخرم جتما  

خواهش میکنم😉💙

خدا حفظشون کنه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نظر من،نظر منه من شمارو اجبار نمیکنم نظرمو قبول کنید قرار هم نیست با توهین و بی ادبی شما نظرمو عوض کنم اگر دلیل منطقی دارید و میتونید به دور از توهین و تندی و...، متمدنانه گفت و گو کنید خوشحال میشم باهاتون هم صحبت بشم اما اگر قراره توهین، تندی، قضاوت، مسخره کنید یا اصل حرفمو نفهمیده باشید با یه "باشه" به بحث خاتمه میدم که نه اعصاب من خورد بشه نه شما☺️خواهشمندیم در صورت داشتن اعصاب کافی و لحن مودبانه و در صورت متوجه شدن کامنتم ریپلای بفرمایید😉والا این دو روز دنیا ارزش اعصاب خوردی تو نی نی سایتو دیگه نداره👎🏻
1485
داد زدم! ناراحت شد! اما خب منم حق دارم جوونم آیندم مشخص نیست جهاز ندارم خونه ندارم منم بی اعصابم دیگ ...

کاش مادربزرگم زنده بود

سعی کن به خودت مسلط باشی

همه درگیر مشکلات هستیم عزیزم

می دونم سخت می گذره ولی اون بنده خدا چه گناهی داره

مادربزرگ و پدربزرگ مثل مظلومترین و فداکارترین نصبت فامیلی هستند و گنجینه ای از تجربیات ناب زندگی 

من متاسفانه همشون از دست دادم و لحظه ای نیست که یادشون بیفتم و اشکهام مثل سیل سرازیر نشن 

این↩ تاپیک ↪همیشه حال دلمو خوب میکنه سرشار از انرژی مثبت دوست داشتی یه سر بزن سهم دلتو ببر  
1474
عزیزم اون تاپیکتو قفل کردی هفته پیش گفتی اگه با روش ال دی پری شدی بهم بگو  من بعد دوماه که از ...

سلام عزیزم. 

خوب کردی گفتی. 

من هیچ قرصی نخوردم رفتم دکتر 

دکتر سونو نوشت و خداروشکر چیزی نبود. و گفت فقط استرس داری