1464
1411

حس میکنم شبیه ترنسام

فکر کنم دارم دیوونه میشم😰😨😱

شایدم تقصیر ترنساس انقد قشنگ آرایش میکنن

😤😡

💙 به جـای پـاک کردن اشـک‌هـات،آدمهـایی که بـاعث گـریـه‌ات میشنو پـاک کـن..💙

یا

من کاربری ام که  حتی خدا شاهده برا لایک هم خوشحال میشم      لطفا تایپک های باحال رفتین منم تگ کنید  جا نمونم از غافله                                                                 هنوز در من دختری ساز امید  مینوازد     مرگ بر آمریکا  بعدم  وقتی نظر منو دوست ندارید چه اصراریه هی میای پیگیری میکنی منو؟ مخصوصن یه نفر اه       

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

کو 😂😂

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نرون مرد ولی رم نمرده است💜😔یاد بگیرین وکیل کسی نباشین مگر حقوق بگیرین ازش                            کاشکی دو دقیقه سرتون تو زندگی من نباشه😌😐
1473

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3480134/بیاین-بیشتر-اشناشیمصدا۲?postId=111791493

بچه ها بیاین تاپیکم صدامونو بزاریم

بعضی دعا ها چه قشنگ ب دل ادم میشینه                      خداوندا                                                      نه انقدر پاکم ک مرا کمک کنی.                                 نه انقدر بدم ک رهایم کنی ...                                     میان این دو گم شده ام                                     هرچه تلاش کردم نتوانستم همانی باشم ک تو میخواهی                                                               خدایا رهایم نکن                                                     الهی دستم ب اسمانت نمیرسد ...                                      اما تو ک دستت ب زمین میرسد                                            بلندم کن ....                        

زود بزار فقط

من کاربری ام که  حتی خدا شاهده برا لایک هم خوشحال میشم      لطفا تایپک های باحال رفتین منم تگ کنید  جا نمونم از غافله                                                                 هنوز در من دختری ساز امید  مینوازد     مرگ بر آمریکا  بعدم  وقتی نظر منو دوست ندارید چه اصراریه هی میای پیگیری میکنی منو؟ مخصوصن یه نفر اه       
1485

بذار جان وقیح

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ﮐﺎﺵ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!تیکر به وقت کنکور 😍
😫

نه شبیه اونا نیستی که😐

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نرون مرد ولی رم نمرده است💜😔یاد بگیرین وکیل کسی نباشین مگر حقوق بگیرین ازش                            کاشکی دو دقیقه سرتون تو زندگی من نباشه😌😐
1476

این سایت ترنس هم داره

یادداشت  :👈آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنندمتأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند!عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشندشاغلان از شغلشان می‌نالندبیکارها دنبال همان شغلندفقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورندثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند!سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!

نه  ابروهاتو درست کن یکم  کلفت کن یا کوتاه خلاصه یکاری بکن

1508