2737
2734

دخترم سه سال و 3 ماهشه.از دوسالگی شروع کرد به هر کار اشتباهی کتک زدن.

قبول دارم اتقصیر خودم هم هست.وقتی دخترم و برا کار اشتباه دعوا میکم و بعضی وقتا از دستش کلافه میشم و غر میزنم تو شیطنت بعدی دیگه شوهرم تحمل نمیکنه و میزنش.

الان یه مدت دارم سعی میکنم خونسرد باشم و اصلا دعواش نکنم و به کاراش بیخیال باشم ولی دیگه شوهرم درست نمیشه.

مثلا دیشب شربت و داشت میرفت تو لیوان ریخت زمین گفتم مهم نیست اشکال نداره من پاک میکنم.

امروز صبح آب بینیش میومد اومد مالید به من گفتم دخترم دستمال بردار و ....با اینکه تو فشار بودم و خیلی کار سرم ریخته بود و شوهرم هیچ کمکی نمیکنه دخترم هرچقدر اذیت کرد چیزی نگفتم و داشتم غذا میپختم که یهو دیدم زد تو گوشش و بیچاره نفسش رفت.اومدم گفتم چرا زدی میگه داشت آب بینیشو میخورد.یعنی دنیا رو سرم خراب شد.آرزوی مرگ کردم برا شدهرم. 

اصلا اینجور نبود شوهرم.دست بزن نداشت.نمیدونم چش شد .

البته صبح یکم باهاش دعوا کردم سر اینکه از جاش تکون نمیخوره حتی یه لیوان آب و که خورده بزاره رو میز زمین نمونه.خرما میخوره هستشو پرت میکنه وسط خونه.گفتم آخه مسلمونی غیرت داری این کارا یعنی چی و....

نمیدونم از اون شد

هرکی تجربه ای چیزی داره بگه توروخدا

خدایا ناامیدم نزار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خیلی هوای دخترتو داشته باش

رفتار مادر رو رفتار مرد تاثیر میزاره

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
2738

با شوهرت صحبت کن که اروم باشه

واسش توضیح بده که فردا هزار جور مشکل واسه دخترت پیش میاد

بیماری روحی

بچه ها خیلی حساسن

سعی کن جلوی باباش زیاد بهش تذکر ندی 

خودت با زبون نرم و خوش حلش کن

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              

تو رو خدا در یه فضای اروم با همسرت صجبت کن 

بگو عوارض جبران ناپذیر و وحشتناکی داره کتک زدن 

حتی ممکنه اختلال یادگیری در ش ایجاد کنه 

بخدا دردسرهای دوران بلوغ خیلی از بچه ها و انحرافات شون ناشی از رفتار غلط تو سالهای اول زندگی هست 

لطفا باهاش صحبت کن 

دم نوش ارامبخش مثل بابونه و زعفرون بهش بده 

دلم آتیش گرفت برا دختر طفل معصوم 

این بچه ها تو جامعه بشدت اسیب پذیر میشن

من جات بودم با مگس کش میزدمش میگفتم کتک خوردن چه طعمی داره! 

بچه 3 ساله رو میزنی! 

از خودت خجالت نمیکشی! 

اه! 

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
2706