2733
2739

سینه مرغ بزن قاطی چرخ کرده تضمینی وانمیره مثل سنگ میشه

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

باید اندازه هاش دقیق باشن

به اینا نگاه کنید:😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😶😶
2738
اندازه هاش طبق کتاب آشپزی بودامانمیدونم آحرش بایدآب درحال جوش باشه یاملایم؟

برا چن نفر میخای؟بگو بگم چطوری بپز

به اینا نگاه کنید:😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😶😶
خوب ورز دادن گوشت انتخاب ظرف مناسب ب موقع انداختن کوفته تو قابلمه و از همه مهمتر سینه مرغ چرخ شده اض ...

ممنون فدات 

اب بایددرحال جوش باشه یاملایم باشه؟

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
اندازه هاش طبق کتاب آشپزی بودامانمیدونم آحرش بایدآب درحال جوش باشه یاملایم؟

باید جوش باشه بعد کوفته ها رو بنداز توش درش و بزار یه دو سه قیمه ک جوشید زیرش و کم کن

💖و خدایی ک ب شدت کافیست💖
ممنون عزیزم فردابرای 8نفر

۵۰۰گرم چرخ کرده مرغ نزنی بد میشه.شش قاشق غذاخوری برنج و پنج قاشقم لپه نمک بپز نیم کوب کن با چرخ کردت ورز بده یکمم زردچوبه بزن اخر سر که خوب وزر دادی یدونه تخم مرغ بزن داخلشم سبزی کوفته بزن خشکش رو  به چرخ کردت یدونه درشت پیازم رنده کنیا ابشم بگیری.حالا موادت امادست یدونه پیاز رنده کن سرخ کن زردچوبه بزن وقتی سرخ شد سه قاشق رب بزن تفت بده بعد پنج لیوان اب بریز بزار بجوشه نمکم بزن.وقتی جوشید زیرشو کم کن موادتو توپی کن وسطش الو ترش بزار بنداز داخل سس بعد بزار یکم خودشو بگیره دره قابلمه رو بزار بپزه یدونه پیاز دوباره سرخ کن خلالی کوچک باشه با زرشک برای تزیین روشون عالی میشه من خودم اینطوری میپزم

۵۰۰گرم چرخ کرده مرغ نزنی بد میشه.شش قاشق غذاخوری برنج و پنج قاشقم لپه نمک بپز نیم کوب کن با چرخ کردت ...

عالی بود

دست گلت دردنکنه عزیزم

چقدرزحمت کشیدی اینهاروتایپ کردی

ممنون فدات

خیرببینی گلم😍😙

ازصبح درحال گشتن توسایتهاهستم بازهم تشکر

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
2706