2726

من بچه ام تازه دنیا اومده بود رو زمین میخوابوندم مادر شوهرم میگفت از روش رد نشید یه وقت، دردتون میریزه تو تن بچه 😂 یا باردا. بودم میگفت چیز قرمز میخوری دست به صورتت نزن، صورت بچه لک میشه😶 یا اسفند که دود میکنه برای بچه میگه بچه رو بوس نکن اثر اسفند میره 😂😂😂😂 حالا بازم هست شمام بگید 

دنیام بچه هام 🥰  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پای نوزادو نمیبوسن چون بعد نمیتونه را بره!!!

همه چیز درست میشه ؛ دقیقا ۳۲ ام همین ماه  ساعت ۲۵  :)  . ✓ بهتر است برگردیم به دوران جاهلیت اعراب و دخترانمان را زنده به گور کنیم ، دختران که خدای نکرده حق خندیدن و عاشق شدن را ندارند ... مالک اصلی بدن و روح آنها همان مردانی هستند که به اسم غیرت سر از تنشان جدا می کنند و دیگران آنها را تحسین میکنند ...کاش کسی بود که به مردها حالی میکرد تو چه پدر باشی چه شوهر ، صاحب هیچ کدام از اعضای بدن زن نیستی ، بجای او تصمیم نگیر ، بجای او فکر نکن ، بجای او حرف نزن ، بجای او زندگی نکن و چون زور بازوی بیشتری داری ،، نه عقل بیشتر!!، به او آسیب نزن ... ما همه انسانیم عهد بستیم که انسان باشیم... کاش آدمی را آدمیب بود . (غمگینم برای تمام دختران و زنان مظلوم دنیا 💔)
یه زنه جاهل میگفت شبها پای بچه جوارب نکنین بچه چشماش ضعیف میشه😂😂😂😐

مامانم منو نمیزاره شب جوراب بپوشم ۲۰ سالمه میگه چشات ضعیف میشن😐

کاربری قدیمیم ولی به علت شناسایی شدن تغیر کاربری دادم
2706