2410
2553

امروز موعدمه ،بی بی چک و آز منفی بود ،کسی بوده تاخیر داشته با خوردن اینا؟باردار بوده یا پریود شده ؟

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 
ببخشید برای امپول  اچ سی جی چ زایمان بابد بریم؟من قرص خوردم هم کلومیفن هم لترورول امروز 13موعدم ...

دکترت چی گفته؟من سونو دادم برای سایز فولیکول بعد امپول اچ سی جی زدم

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دکترت چی گفته؟من سونو دادم برای سایز فولیکول بعد امپول اچ سی جی زدم

من این سرخود خوردم چون تنبلی تخمدان داشتم و پلی کیستیک بودم خودم این ماه خوردم.ماه پیش دکتر برام برای پلی فقط متفورمین و دوفاستون نوشت.دیگه خودم این ماه میخاستم اقدام کنم دکتر نرفتم

2720
من این سرخود خوردم چون تنبلی تخمدان داشتم و پلی کیستیک بودم خودم این ماه خوردم.ماه پیش دکتر برام برا ...

نمیدونم والا،هر طور صلاح میدونی ولی ضرری نداره بزن که کیست نشن فولیکولات

13سیکل هم برم بزنم موردی نداره.یا زمان خاصی داره؟

سیکلت چند روزه س عزیزم

2714
نامنظمه..دوماه پیش ک رفتم با امپول پری شدم.این ماهم با دوفاستون شدم.

پس همون سیزدهم چهاردهم بزن ، توکل به خدا،ان شالله که جواب بگیری

پس همون سیزدهم چهاردهم بزن ، توکل به خدا،ان شالله که جواب بگیری

من 12 کیت زدم مثبت شد.اقدام کردم امروز کیت زدم هیچی نشون نداد کلا صاف صاف فک کنم خراب بود.درد شدید داشتم امروز نمیدونم دارم تخمک گذاری میکنم یا کیست مییازم.امروز از درد شدید رحم و تخمدونام و گرفتی شکم و رحم نتونستم سرپا وایسم ک دراز کشیدم حالا نمیدونم چرا کیت امروز نشون نداد

من 12 کیت زدم مثبت شد.اقدام کردم امروز کیت زدم هیچی نشون نداد کلا صاف صاف فک کنم خراب بود.درد شدید د ...

کی امپول زدی؟

من سیکلام بیست و هشت روز تا سی روزه،روز چهاردهم میزنم آمپولو

امپول نزدم.واسه همین از کیست میترسم😶

ان شالله که کیست نشدن و نی نی شدن ،برات صلوات فرستادم عزیزم😘😘😘

2706