2726
عنوان

ای وی اف

120 بازدید | 14 پست

من ی بار تقریبا سه سال پیش پی جی دی کردم ناموفق بود ، بعد تیروئید پرکار گرفتم دکتر گفت تا خوب نشدی نباید باردارشی، الان دکتر اجازه بارداری داده همسرم مشکل داره ، دکتر گفت فرصتت کمه درباره ای وی اف ، بیمارستان صارم وقت گرفتم گفت هزینش 12میلیون ب بالاست ، رویان نمیدونم هزینش، خواهش میکنم میتونید کمکم کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یزد چجوریه خوبه چید باتیستوتا باشیم جا و مکان چکار کردی عزیزم میشه ی مختصر توضیحی بدی

من خودم یزده

ولی بقیه ک میان اونجا دورو برش مسافرخونس مسافرخونه میگیرن. بضیام دیدم میومدن توچادر میخابیدن 

درکل بدنیست اگ خاستی بیای صب زود ساعت شیش باید بری نوبت بگیری همون روز ویزت میکنن سونو میگیرن از شوهرتم از اسپرم میگیرن و ی تزمایشم برای خودت میدن.درکل دکترای اصلی فقط عملارو انجام میدن چند نفری هستن که ویزیتو سونو میکنن هزینشم خیلی ارزون اگ بسیجی فعال داشته باشی ک ازش نمیدونم شیش ماه یا دوسال گذشته باشه خیلی عالیه چون تا دومیلیون رایگان کاربراتور میکنن فک کنم

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸
اره خوبه همه جا یکی فقط خواست خداست 

من بیمارستان لاله رفتم ، اذیتم کردند پی چی دی کردند بعدا فهمیدم این ازمایش الکی بوده آخه ما مشکل ژنتیک نداریم چرا این ازمایش گرفتن دنبال چی گشتن، حتی پیش چند تا دکتر آزمایشم نشون دادم گفتن سو استفاده کردند از نگرانی بیمار ، متأسفانه بعضیها فکر اینن بیمار و ناراحت کنن تا زیپ کیفش شل بشه ، واسه این ازت پرسیدم راضی ، از صمیم قلبم برات آرزو میکنم ی نی نی خوشگل خدا بهت بده دوستم

من بیمارستان لاله رفتم ، اذیتم کردند پی چی دی کردند بعدا فهمیدم این ازمایش الکی بوده آخه ما مشکل ژنت ...

ببخشید مهمون دارم نشد کامل بگم من دو سال مرکز صبوحی رفتم افتضاح البته چون نتیجه نگرفتم شاید همچین حسی دارم الان یکساله رویانم محیط و رسیدگیشون خوبه ولی یکم صبر و حوصله میخواد .. مرسی عزیزم به همچنین خدا به شما هم فرزند صالح بده .. خداشاهده از بس دارو خوردم و امپول زدم اسم میکرو میاد نمیتونم بیام تو تاپیک 

ببخشید مهمون دارم نشد کامل بگم من دو سال مرکز صبوحی رفتم افتضاح البته چون نتیجه نگرفتم شاید همچین حس ...

راست میگی، منم ی بار رفتم از لحاظ روحی خیلی بهم فشار اومد درد جسمی فراموش میشه ولی درد روحیش خیلی سخته،  من واسه یازدهم ماه دیگه رویان و صارم وقت گرفتم ولی خوب می رم رویان، ،ببخشید عزیزم اگه ناراحتت کردم

الان سه بار تخمک کشی کردم سری اخر یه دونه جنین برام موند که فریز کردن باز میخوام اخر ماه برم تخمک کش ...

ایشالله نی نی بیاد تمام این روزهای سخت فراموش میشه

2706