2726
عنوان

وایتکس تو بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 10857 بازدید | 30 پست
نه عزیزم بچه جاش امنه خیالت راحت  من با جرمگیر و وایتکس و لوله باز کن و... تا دو روز قبل زایما ...

خیلی ممنونم عزیزم اخه مگه میشه تمیزی نکرد

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ریه بچه رو داعون میکنی هااااا

😥😥😥😥گاهی اوقات از بیکاری نمیدونم چیکار میکنم همش استرس خونرو دارم از این طرفم استرس بچه الان پنجررو باز کردم یخورده بوش از سرم رفته

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
2728
😳😳😳😳😳واقعا این چیزا رو جدی میگین یا شوخی میکنید؟

اگه اینطور باشه که ادم نه بیرون بره نه مهمونی بره نه بدی سیگار نه بوی قلیون نه مواد شوینده مگه میشه اصلا

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
😥😥😥😥گاهی اوقات از بیکاری نمیدونم چیکار میکنم همش استرس خونرو دارم از این طرفم استرس بچه الان پنج ...

دیگه استفاده نکن سرکه بریز تو مایه طرفشویی استفاده کن ولی وایتکس حشره کش جرم گیر ریه چنین داغون میکنن

اگه اینطور باشه که ادم نه بیرون بره نه مهمونی بره نه بدی سیگار نه بوی قلیون نه مواد شوینده مگه میشه ...

پس این خانومایی کهکارای خدماتی خونه و بیمارستان ها رو انجام میدن بچه هاشون  باید کلکسیون بیماری باشن

😳😳😳😳😳واقعا این چیزا رو جدی میگین یا شوخی میکنید؟

نه جدی میگم ... وقتی تو وایتکس بزنی از راه تنفس تو وارد بدن خونت میشه رو ریه جنین مستقیم اثر داره ممکنه در اینده آسم بگیره جنین تنگی تنفس یا حتی خدا نکرده سرطان همه چیز که الان معلوم نیست بعد چند سال بزرگ شدن بچه اثرش رو ادم میبینه

استفاده نکنی که گند خونه زندگیتو برمیداره حموم ودسشویی مگه این حرفا حالشونه؟

عزیزم من الان هفت ماهم هست جرم گیرم دادم شوهرم صبح رفتم خونه پدرم تا شب گفتم من باردارم برا بچه خوب نیست تو بشور با جرم گیر بعد من میام اینکارو کردم گازم با اب سرکه همون مایه طرفشوی شیم تمییز میکنم نهایت دستشویی هم همینکار میکنم با سرکه تاید اب جارو اینا کاشی هاش میشورم  حرف دیگرانم اصلا مهم نیست دیگه ادم باردار شرایطش خاص باید درک کنن درک نمیکنن مشکل خودشون حرفی هم بزنن بهشون میگم سلامت بچه ام مهمتر تا تمییزکاری با مواد شوینده

2706