2737
2739
عنوان

اسم دختر

378 بازدید | 25 پست

سلام بچه ها من زیاد اومدم و نظر خاستم ولی اسمی پیدا نکردم میشه کمک کنید......بین ماهک و همتا موندم ولی بازم صددرصد نیست پیشنهاد بدید لطفا

هدیه ای از طرف خدا... هر. چی هست سالم باشه خدا جونم ولی بر اساس علاقه قلبیم دوست دارم دختر باشه سالم و پاک و صالح انشالله توکل به خوده خدا....منتظرتم دخملی 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

[۱۱/۹،‏ ۲۱:۱۲] Taha: تیارا ماهک ماهور نیلا برکه پناه نهال هلیا آوا طنین تبسم ترنم

[۱۱/۹،‏ ۲۱:۱۲] Taha: طنین درسا سلنا مرساناپِرَنسا ماهور ماهک نفسه هلنا اوا دنیز تارا

هدیه ای از طرف خدا... هر. چی هست سالم باشه خدا جونم ولی بر اساس علاقه قلبیم دوست دارم دختر باشه سالم و پاک و صالح انشالله توکل به خوده خدا....منتظرتم دخملی 

من میخوام اسم دخترمو بذارم همتا😍

خلاصه ی دنیای یک زن:صدایِ بَمِ مردانه ایست که زیر گوشش مدام تکرار میکند:تا ابد دوستت دارم😍💕❤خداجونم خودت مواظب همسر مهربون و همه چی تمومم و دخترای گلم باش.نفسم به نفس سه تاشون بنده👨‍👩‍👧‍👧
2738
من میخوام اسم دخترمو بذارم همتا😍

من دوس دارم ولی میگن معنی نداره 😯😯😯

بین این دوتا ماهک بهتره  ماهور هم خوبه

ماهور عالیه ولی اسم پسره

2706