2410
2553
عنوان

ویروس😢

237 بازدید | 7 پست

خودم وبچم ویروس رو گرفتیم. علایمشم اینه که سقف دهان سوزش کمی میگیره بعدیهوتبت میره بالا چجوریه بدن سرده ولی دما بالا پایینم بادارو نمیاد😢بی حالی بعد دوسه روز اینبار بامصرف دارو بازکیپ شدن بینی. گلو درد سوزش ایناها شروع میشه کلاازپادرت میاره بیچاره بچم دیشب تبش39 نیم بردمش دکترسرم زد الان هم شیاف دیفلفناک هم شریت ایپورفن باهم میدم اخه پایین نیمادیکساله 8ماهشه

برای سلامتی پسرم ی صلوات میفرسین😍ممنون میشم

واای عزیزم انشاء الله زودی خوب شید، منکه جفت بچه هام گرفتن بعد ده روز تازه ی نفس راحت میکشم

چ شد در من نمیدانم... فقط دیدم پریشانم.... فقط یک لحظه فهمیدم، چقدر دوستت دارم....
واای عزیزم انشاء الله زودی خوب شید، منکه جفت بچه هام گرفتن بعد ده روز تازه ی نفس راحت میکشم

وای اینقد طول کشید ینی بیچارم پس😢😢😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ای بابا خداکمکتون کنه خیلی سخته پسرمنم تو دوماه دوبارسرماخورده ولی خداروشکر تب نداشت زیادمشگن شیاف نکن بچه رومیسوزونه هر۴ ساعت شربت استامینوفن بده تبش چقدره؟راستی به مامانت بگو بیادکمکت چون خودتم سرماخوردی ازپا درمیای

2456
وای اینقد طول کشید ینی بیچارم پس😢😢😢

سیستم ایمنی بچه ها فرق داره، مثلا دخترم ک 6 سالشه چار روزه خوب شد ولی پسرم ده روز طول کشید، هنوزم بینیش کیپه سرفه هم میکنه، ولی دوشبه راحتتر خوابیده،  انشاءالله پسر شما زود خوب شه، سخته درکت میکنم

چ شد در من نمیدانم... فقط دیدم پریشانم.... فقط یک لحظه فهمیدم، چقدر دوستت دارم....
ای بابا خداکمکتون کنه خیلی سخته پسرمنم تو دوماه دوبارسرماخورده ولی خداروشکر تب نداشت زیادمشگن شیاف ن ...

تبش زیاده استا اصلاجواب نمیده

2714