2703
2553
عنوان

کسی هست شوهرش سیگاری بوده و ترک کرده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1023 بازدید | 35 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دوست گلم دیگ تحمل ندارم واقعا خسته شدم از بوی دود تو ماشین

درکت میکنم واقعا

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...

باید فقط و فقط خودش بخواد. شوهر من قبل ازدواج بهش گفتم ب بوی سیگار حساسم گذاشت کنار تا امروزم نکشید مگر وقتایی ک میریم شمال یه نخ دوتایی میکشیم 😁

اگه محکم نیستی، سخته که در این دنیا زنده بمونی، و اگر مهربان نیستی شایسته زنده موندن نیستی.  بیاین تغییر فرهنگ رو از خودمون شروع کنیم. وقتی نظرمون مخالف نظر بقیه ست نگیم اه اه پیف پیف. به نظرات هم احترام بگذاریم. وقتی میخوایم به کسی پیشنهادی بدیم بگیم از نظر من... یکم مهربون باشیم... 
2456

خب بهش بگو بکش ولی جلوی ما نکش .. قبول نمیکنه؟؟

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
باید فقط و فقط خودش بخواد. شوهر من قبل ازدواج بهش گفتم ب بوی سیگار حساسم گذاشت کنار تا امروزم نکشید ...

حالا خوبه به بوش حساسی و میکشی 😂

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
2714

الان کارت سختتره خیلی .... اگه تو عقد یا قبل عقد میگفتی و پافشاری میکردی راحت بود. الان به نظرم برو پیش مشاور. 

یه خانم مستقل و قوی 
حالا سیگار دوس نداری چرا ب ادمای سیگاری توهین میکنی؟ چیزی ک بدت بیا ورت میا😒 ک اومده

انشاالله یر شما ی چیز بدتر بیاد با این طرز همدردیت

توهین و برو معنا کن براخودت

الان کارت سختتره خیلی .... اگه تو عقد یا قبل عقد میگفتی و پافشاری میکردی راحت بود. الان به نظرم برو ...

گلم اونموقع اصلا نمیکشبد

دوسال هست ک میببنم بو دود میده و ماشبن لو میده و میکشه

2706