1507
1411

سلام دوستان

من حالم از سیگار و ادمای سیگاری بهم میخوره ولی شوهرم دوساله سیگار میکشه و روز ب روزم بیشتر میکشه....

راهنمایی مخام برا ترک

همکار شوهرم از وقتی ازدواج کرده به خاطر همسرش ترک کرده...نمی‌دونم چه طور

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

برادرشوهر من ترک کرد

من رفتم تا وقتیم باردارنشم نمیام😘💜سلاااام من نرفتم چون بهترین اتفاق زندگیم افتاد واااای از مادرشوهرم جدا شدم و خودم مستقل شدم😍😍😍😍😍😍مرسی خداااجونم ..الان دیگه وقت باردار شدنه😍😍😍😘🙏🏼 منتظرم خدا جونم مرسی😘💜
1436

ببین منم ده‌ساله ازدواج کردم از روز اول ازدواج دارم باهاش میجنگم روز ب روزم بیشتر میکنه

خدا لعنت کنه پدرمــادرشو ک گفتن سیگار نمیکشه

لاحـَول ولاقـُوة الا بالله العـلے العظیـم
1485
چطوری ؟؟؟میشه بگی چکار کردی؟خودتم میکشی یا فقط شوهرت

اول باید خودش بخواد که بشه وگرنه تو هرکاری کنی نمیشه که نمیشه 

بعدشم تحمیل نکن بهش دیگه نباید بکشی بهش بگو روزی یدونه کمتر کنه یا حداقل فاصله ی بین هر نخُ زیاد کنه 

سیگارم میخواد بخره پک نخره نخ بخره که کمتر دمه دستش باشه 

نه من نمیکشم اما بهش گفتم اگه بخواد بکشه دیگه منم میکشم که خداروشکر الان یه ۵ روز شد کمتر میکشه 

شوهرمم نیست دوست پسرمه 

تازه حتما بهش بگو پوستش خراااااااب میشه 

من عاشق تنهاییم،تنها بشم اما تو باشی...

دوست شوهرم چون خانومممش حالش بهم میخوره از بوی سیگار بعد عروسیشون ترک کرده 

لامصب شوهر من دست بردار نیست بچم مشکل ریوی داره نارس دنیا اومده باااید دود نخوره ایشون دست بردار نیست از سیگار کوفتی مردم شانس دارن بخدا

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️
1476
خانمش ترکش داد؟یا خودش ترک کرد؟

هیچکدوم دکترش😂بیماری قلبی گرفت دکترش گف باید ترک کنی اونم ترک کرد

من رفتم تا وقتیم باردارنشم نمیام😘💜سلاااام من نرفتم چون بهترین اتفاق زندگیم افتاد واااای از مادرشوهرم جدا شدم و خودم مستقل شدم😍😍😍😍😍😍مرسی خداااجونم ..الان دیگه وقت باردار شدنه😍😍😍😘🙏🏼 منتظرم خدا جونم مرسی😘💜

نامزد من میکشیدد ۶،۷ ماه نکشید 

الان دوباره میکشه 

روزی ۴ نخ فقط

عشق راهی ست برای بازگشت به خانه!بعد از کار،بعد از جنگ،بعد از زندان،بعد از سفر،بعد از...من فکر میکنم فقط عشق میتواند پایان رنج ها باشد💜

باید فقط و فقط خودش بخواد. شوهر من قبل ازدواج بهش گفتم ب بوی سیگار حساسم گذاشت کنار تا امروزم نکشید مگر وقتایی ک میریم شمال یه نخ دوتایی میکشیم 😁

اگه محکم نیستی، سخته که در این دنیا زنده بمونی، و اگر مهربان نیستی شایسته زنده موندن نیستی.  بیاین تغییر فرهنگ رو از خودمون شروع کنیم. وقتی نظرمون مخالف نظر بقیه ست نگیم اه اه پیف پیف. به نظرات هم احترام بگذاریم. وقتی میخوایم به کسی پیشنهادی بدیم بگیم از نظر من... یکم مهربون باشیم... 
1514