2737
2734

بچه ها یه سایت بود گفت پنج تومن بریز قبل کار بعد هرچی میزدم اخطار میداد گف از کارت دیگت از دوتا کارت دیگمم زدم باز اخطار داد

بعد دوساعت ۲.۵۰۰ حساااابمو خالی کردن

الان باید چکار کنم؟

پلیس فتا میشه شکایت کرد پولو پس گرف

ای خدا خیلی ناراحتممممم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره شماره کارتتو مسدود کن...دوستتم اینطور شد...رفت فتا شکایت .متاسفانه درصد پیدا شدنش کمه

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2728

چه سایتی بود؟ سریعتر اقدام کن از طریق پلیس فتا به هر سایتی نباید اعتماد کنی، همیشه با کارتی خرید کن که کمترین مبلغو داری توش جدیدا خیلی زیاد شده این کلاهبرداریا

دانلود نمونه سوالات استخدامی و پروژه های دانشجویی و ....  http://file-marketing.blog.ir
2738

الان داره شبکه ی خبر داره درموردش حرف میزنه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم