عنوان

لطفا کمکم کنید

87 بازدید | 8 پست

من الان ازدواج دومه. ازدواج اولم خیلی زجر کشیدم قرص اعصاب مصرف میکردم . شوهرم داد دوستاش منو زدن دستمو خورد کردن صورتم گونه ام اسیب دید بینیم خورد شد گوشت ران پام داغون شد همش زجر با بدبحتی جدا شدم بعدم ک ازدواج دوم زجر خانواده شوهر یکسال زندانی بودم3ماه فرار کردم از دستم در رفت باردار شدم من جتی از امپول میترسم چ برس زایمان طبیعی استرس میگیرتم نفسم بالا نمیاد یاد زایمان میوفتم تو 4روز 5کیلو کم کردم بیمارستان خصوصی هم فقط سزارین میکنه اونم واقعا گرون من چیکار کنم توروحدا کمکم کنید

عزیزم تو داری مامان میشه یه کم خودتو قوی کن

هیچ کی با زایمان طبیعی نمرده

زن داداش منم از امپول میترسه ولی سه تا طبیعی اورده

ببینم بیمه تکمیلی ندارین؟

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مرسی بابت دلداریت

خواهش میکنم دیگه کاری بود که از دستم میومد خدا انقدر کمک میکنه تو زایمان که نگو اصلا فکرشم نکن

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
عزیزم با دکترت صحبت کن اگر وضعیت جسمی شما خوب نباشه با توصیه پزشک، همون بیمارستان دولتی هم می تونید ...

واقعا حالم بده ب شدت میترسم تو بچگی هم خواهرم داشت زایمان میکرد صدای جیغای اون و ‌‌شنیدم ب شدت از اونجام ترسیدم من ی مذت قرص اعصاب مصرف میکردم هیجان ترس استرس نفس تنگی میگیرم