2726
عنوان

سوال مسخره ایه اما دنیاتون چه رنگیه

| مشاهده متن کامل بحث + 297 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دنیا کلا خاکستریه اگه غیر از این می بینید یا خوشبینید یا بدبین :)))

مَرد هستم، همین.                                                                                                                                 من همینجوری استعداد قطع دسترسی شدن دارم شما با تاپیکای قشنگتون بدترش نکنید :)))
دنیا کلا خاکستریه اگه غیر از این می بینید یا خوشبینید یا بدبین :)))

سلام چرا ترکیدین؟ فقط امضاتون  

به نی نی یار درخواست بدین تاپیک هاتونو برگردوندن☹

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
سلام چرا ترکیدین؟ فقط امضاتون     به نی نی یار درخواست بدین تاپیک هاتونو برگردوندن☹

سلام گویا زیاد گزارش زدن کامنتامو نمیدونم دقیقا کدوم بوده :)))) ولی نی نی یار 5 لطف کردن و البته قول گرفتن تا برگردونن قبلی رو.

مَرد هستم، همین.                                                                                                                                 من همینجوری استعداد قطع دسترسی شدن دارم شما با تاپیکای قشنگتون بدترش نکنید :)))
سلام گویا زیاد گزارش زدن کامنتامو نمیدونم دقیقا کدوم بوده :)))) ولی نی نی یار 5 لطف کردن و البته قول ...

امیدوارم برگردونن

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 

ی مدت سیاه..اما الان سیاه با هاله ای از نور

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
2706