1507
1520
عنوان

با شوهرم امروز....

248 بازدید | 9 پست

عقدیم. 

با شوهرم امروز با پیام بحثمون شد و دیگع نه پیام من دادم نه اون به عبارتی انگار قهریم😐.

بعد مادرشوهرم فردا آش میپزه زنگ زد و دعوتم کرد با مامانم. 

حالا موندم فردا چجوری برم با وجوده قهر من و همسر.

چیکار کنم بنظرتون. 

رفتم دیدمش چجوری رفتار کنم

برا جور شدن جهیزیه م و عروسیم  یه صلوات بفرستین😍ممنونممممم. 

ریلکس

ب رو خودت نیار نذار کسی بفهمه

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
+خیالت راحت من همیشه هستم.             _کجا رفتی پس تو که میخواستی برا همیشه بمونی لعنتی😑😑                                        +میخواستم الان تو خونمون بودی عروسم میشدی. _اونم میشم😍(نشد ک بشه)                        کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!

اگه میخوای شماره موبایلت با همسرت سِت باشه، 

همین الآن شماره‌ی مشابهش رو جست‌وجو کن

1436

چرا باید قهر و دعوا کش داد

عزیزم فردا برو،انگار نه انگار که قهر بودید،این بدون زمانیکه قهر میکنی دیگه ناراحتی و قهر کردنت براش عادی میشه،پس الکی کشش نده

یک روزی همه زخم های زندگیت خوب میشه،،اما بعضی حرفها هیچ وقت فراموش نمیشه،،،نکه چون حرف تلخه،نه ،چون کسی بهت میگه که از اون انتظار نداشتی،،،رفتاربعضی آدمها هیچ وقت از ذهنت پاک نمیشه،،،شاید اون رفتار از نظر خیلی ها بد نباشه ولی فقط خود تویی که میفهمی چقدر به خاطر رفتارش داغون شدی،،،،بعضی اوقات باید سکوت کنی و فقط به خاطر خودت پیگیر چیزی نشی،،،،هیچ وقت یادت نمیره که چی بهت (گذشت) تا که گذشت

حتما برو فردا باهاش سر سنگین باش ولی اگه چیزی گفت جلو جمع باهاش حرف بزن یا خودت بهش حرف بنداز نذار بدونن قهری. اینطوری هم قدرتو بیشتر میدونه. تجربه دارم که میگم. حتما هم باهاش حرف بزن 

1334