1507
1520
عنوان

دکتر گفت بیماریت ام اس

74502 بازدید | 1619 پست

برای ارامشم دعا کنید 

فردا ساعت شیش میرم بیمارستان

من میتونم مریضیمو شکست بدم 

بهم انرژی بدید لطفا

امیدوارم خدا ب توهم بده ک انقد  حسرت زندگی بقیه رو نخوری و عقده هاتو تو مجازی خالی نکنی❤️                                        دوست عزیز وقتی ریپلای نکردم یعنی با شما حرف نزدم پس لطف کن وقتی دارم با کسه دیگه ای حرف میزنم ریپلای نکن و نظرتو ب من تحمیل نکن 

بگو که دروغ میگی

یک روزی همه زخم های زندگیت خوب میشه،،اما بعضی حرفها هیچ وقت فراموش نمیشه،،،نکه چون حرف تلخه،نه ،چون کسی بهت میگه که از اون انتظار نداشتی،،،رفتاربعضی آدمها هیچ وقت از ذهنت پاک نمیشه،،،شاید اون رفتار از نظر خیلی ها بد نباشه ولی فقط خود تویی که میفهمی چقدر به خاطر رفتارش داغون شدی،،،،بعضی اوقات باید سکوت کنی و فقط به خاطر خودت پیگیر چیزی نشی،،،،هیچ وقت یادت نمیره که چی بهت (گذشت) تا که گذشت

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1473

اولین علایمت چی بودن

از تاریخ نویس کربلا سوال کردند امام حسین به کدامیک از جوان ها بیشتر علاقه داشت. گفت وقتی بنی هاشم یکی یکی اجازه ی میدان میگرفتند ندیدم امام حسین بدنبالشان راه بیفتد ولی به خدا قسم وقتی جوانش علی اکبر اذن گرفت دیدم آقا امام حسین پشت سرش به راه افتاد

آره میتونی امیدوارم بیماری نداشته باشی و دکترا اشتباه کرده باشن

یه آروزی خوب برام میکنید منم براتون بهترین رو آرزو دارم ومیدونم یه روزیی غمهام میرن خواب ابدی و همیشه شاد میشم
1432

لباس عروس فروش داری شوخی میکنی دیگه،تاپیک سرکاریه دیگه

تنم یخ کرد،سرم درد گرفت

یک روزی همه زخم های زندگیت خوب میشه،،اما بعضی حرفها هیچ وقت فراموش نمیشه،،،نکه چون حرف تلخه،نه ،چون کسی بهت میگه که از اون انتظار نداشتی،،،رفتاربعضی آدمها هیچ وقت از ذهنت پاک نمیشه،،،شاید اون رفتار از نظر خیلی ها بد نباشه ولی فقط خود تویی که میفهمی چقدر به خاطر رفتارش داغون شدی،،،،بعضی اوقات باید سکوت کنی و فقط به خاطر خودت پیگیر چیزی نشی،،،،هیچ وقت یادت نمیره که چی بهت (گذشت) تا که گذشت
1403

سلام. دوست من هم دکتر گفت ام اس دارن. ام اس شنیدم تو طب اسلامی غلبه سردی هست و چیز خاصی نیست. ایشونم گرمی زیاد خوردن بدنشونو گرم کردن الان خوبن شکر خدا ان شاالله شماهم خوب شین.

صلی الله علیک یا ابا عبدالله لطفا برای سلامتی و تعجیل در ظهور مهدی قائم(عج) صلوات بفرستید ممنونم🌸

عزییییز دلممممم😢😢کلی واست دعا کرده بودم 

اصلا استرس نداشته باش بیخودی عصبی نشو 

چون این چیزا حالتو بد میکنه 

ایشالا که راحت از پسش بر میای😢❤❤❤

یه ممد دارم تاج سرههههه    از همه ممدا بهترههههه                         امید فردای منههههه                         چرا هی میگین جریا ممد چیه؟؟ جریان نداره شوهرمه😐😐عشق قشنگم همونجوری که یه روزی با عشق و علاقه شدیم واس همدیگه همینجوری با عشق بمونیم برای همدیگه           

ان شاالله با این اراده بری شکستش میدی..من مادرم سرطان بدخیم رحم و تخمدان داش کشیده بود بالای نافش..چنان مطمئن بود کبا این مریضی از پا در نمیاد ک بعد از تخلیه رحم و تخمدان عفونت بالای ناف هم خوب شد و اصلامامانم شیمی درمان نشد الانم خدارو صد هزار مرتبه شکر پنج سال از بیماریش میگذره همیشه هم جواب ازمایشش خوبه

1514