1507

من دوس دارم طرفففف خررر غيرت باشه 

خرررااا خر😂😂😂😂 

من از هيچكس حساب نميبرم يني حرف هيچكس ب هيجام نيس 

اصلا اين رفتارمو ندوس ، دوس دارم طرف جذبه داشته باشع ازش حساب ببرم 

ولي مهربونم باشه باهام 

يدونه از اينا داشتم متاسفانه چون شرايطش بهم نميخورد ( فاميلم بود ، جديم بود باهام) ردش كرد 

الان ازدواج كرده انشالله خوشبخت باشن 

شما فانتزيتون چيه

مامانا، من جدیدن این سایت رو دیدم و ازش اسباب‌بازی خریدم

واسم یه کد تخفیف 25٪ فرستاده تا آخر آذر، خیلی خوبه، شمام بخرین

این کد تخفیفشه: hooyo-ni25

1473
1485

وای تورو خدا دعا کنید شوهره من عاقل شه ما تو ی شهر مرزی کورد نشینیم اینجا زنا ازادانه با لباس رنگی کوردی موهای رنگ شده و ارایش و زیور الات میان بیرون بعد من باید مث خاله قزی ها خودمو بپوشونم تازه حق ندارم تنها جایی برم تو کل بازار رفتنم شوهرم هی چشمش تو صورت منه دیوونه شدم بخدا اه

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘

والا من فانتزیم اینه ک آدم اگ از کسی خوشش اومد موش و گربه بازی درنیاره و فاز غیرت و کراش برنداره. بره ب طرف بگه خفه خون نگیره

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست. تیکر حاجت رواییمه قبل از سال ۱۳۹۹. خدایا خودت کمکم کن دستمو بگیر من به بنده های خوبت توسل کردم و به تو توکل... ناامیدم نکن خودت میدونی من اصلا حالم خوب نیست حالمو خوب کن خدای ِ مهربون...

فانتزیم اینه که ذره ای از این غیرتای مسخره نداشته باشه. 

به خودم‌و تصمیماتم احترام بذاره و منو یه آدم بالغ بدونه و دنبال محدود کردن و تعیین تکلیف نباشه.

غیرتش این باشه که هیچ وقت ناراحتم نکنه و به کسی هم این اجازه رو نده

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...
1474

وای انقدازخدامیخواستم شوهرم غیرتی باشه خدانصیبمم کرد

بعداپشیمون شدم چون دیگه خییییییییلی غیرتی بودوبددل بودخیلی عذابم دادسراین مساله

خداروشکربهترشده نسبت به قبل

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...

همیشه دلم میخواست شوهرم خوش اخلاق باشه وحرف حرف خودم باشه امااصلااینطورنیس متاسفانه  

مادربودن زیباترین شادی دنیاست ونمیدانی من به خاطرآمدن توچقدربه اشک هایم لبخندمیزنم     خداجونی لطفتوشامل حال ماهم بکن وبذارمنم حس مادرشدن روتجربه کنم.دوست جونیااگه امضامودیدیدبرامون دعامیکنیدکه یه نی نی سالم داشته باشیم
1514