2737
2734

برای درمان بیماری پوستی میخوام چند روزه یه لک سفید رو صورت بچه ام افتاده میخوام دکتری باشه که تشخیصش خوب باشه 

کسی هست بشناسه؟

خداوندا مرا به حال خود رها مكن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پل رومی دکتر علی فرنقی.ماهه ماه. پسر دکتر فرشاد فرنقی هستن که ایشونم متخصص پوست هستن.نمیدونم الان فرنقی پدر هنوز طبابت میکنن یا نه. اما من پیش پسرشونم رفتم کارشون عالی بود

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2738

درود 

من بیماری پوستی بد قلقی داشتم که چندین سال پدرم را درآورد. هر دکتری رفتم سودی نداشت

خداروشکر با یک نسخه پرفسور شیدا شمس به کلی از بین رفت 

مثل یک مرده که یک مرتبه جان می گیرد/دلم از بردن نامت هیجان می گیرد/قلبم ازکار که افتاد به من شوک ندهید/نام مهدی که بیاید ضربان می گیرد//۱۳۷۷ سال تولد همسرم هست. این کاربری دست بنده و همسرم که چون من روانشناس هستند می باشد که گاهی پاسختان را می دهند، لکن برای احترام به شما و ارزش گذاری‌ها، از کاربری مرد استفاده شده و همسر بنده نیز خود را به زن بودن معرفی نخواهند کرد. همچنین وارد هرتاپیکی که بانوان محترم حریم خصوصی شان را می ریزند و وارد دیگر تاپیک های ممنوعه یا خارج از عرف، نخواهیم شد. 

میدون هفت حوض 

کوچه فاطمه زهرا دکتر مافی 

هس متخصص پوست هس 

این ادرس مال تهرانه

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
درود  من بیماری پوستی بد قلقی داشتم که چندین سال پدرم را درآورد. هر دکتری رفتم سودی نداشت خدا ...

اخه شنیدم چند ماه طول میکشه نوبت بده میخوام زودتر درمان بشه 

خداوندا مرا به حال خود رها مكن
2706