2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
پس يني اين تبليغاتي كه تو گوگل نشون ميده مضخرفه😐😕😒 خاك بر سرشون كنن از بس همه چيشون تقلبيه

من‌حلقه خریدم

ابجیم فلفل پلاستیکم میبنده دور تند میره پیاده روی هیچی ب هیچی فقظ فلفل داغ میکنه شکمو اصن تاثیری تو لاغری نداره ۱۰۰ گرفت

ببینمت تو رو 🥴                                                         دیدمت برو 😒
2714
مرسي از راهنماييت عزيزدلم پس حلقه خوبه شما جواب گرفتي؟

من‌ تازه ی هفتس میزنم روزی دو تا ۲۰ دیقه 

اولش خیلی کبود شدم .هنو نتیجه ندیدم ولی اینجا ۳۰ تا تاپیک خوندم چندتام عکس گذاشتن از قبل و بعد حلقه راضی بودن 

ببینمت تو رو 🥴                                                         دیدمت برو 😒
من‌حلقه خریدم ابجیم فلفل پلاستیکم میبنده دور تند میره پیاده روی هیچی ب هیچی فقظ فلفل داغ میکنه شکمو ...

براش حلقه درست کردم  فقط یه مشکلی هست که نمیتونه  حلقه بزنه بلد نیست   آیا میتونه یاد بگیره یا نه 

من‌ تازه ی هفتس میزنم روزی دو تا ۲۰ دیقه  اولش خیلی کبود شدم .هنو نتیجه ندیدم ولی اینجا ۳۰ تا ...

اره منم مجرد بودم ميزدم از اين دندونه دارا بود خيلي كبود ميكرد سر همين دردش ول كردم اما مامانم ادامه داد خيلي خوب جواب گرفت منم بايد برم بگيرم 

براش حلقه درست کردم  فقط یه مشکلی هست که نمیتونه  حلقه بزنه بلد نیست   آیا میتون ...

اره منم بلد نبودم اینقد میفتاد رو پام یهویی اینقد زدم تا یاد گرفتم‌الان ۱ ساعتم بزنم نمیفته

فقط روزی ۲۰ دیقه تا نیم ساعت بزنه قبلشم بدنشو گرم کنه

2706