1464
1411

بیاد هرچقد ناراحتی و دل خوری از مادر شوهر و خواهر شوهر  وبقیه فک و فامیل شوهر دارید بگید و خودتون خالی کنید 

هرک هم تجربع ایی داره در اختیار بقیه بزاره 

خودم مجردم حتی نامزدم نیستم اما این تاپیک گزاشتم واسع بقیه که ازدواج کردن و خیلی ناراحتی میکشن  از دست خانواده شوهر 

خودتون خالی کنید 😂 اگه تجربه گران بهایی دارید  ک چطوری تونستید اونارو شکست بدید بگید  ک بقیه استفاده کننن 

منکه اصلاحسشم ندارم بنویسم

فقط کلیش دوروبودن وانتظاربیش ازحدداشتن ومنم تعادل توکارم نبود وسواستفاده کردن وخیری ازشون برامون نرسید بلکه بیشترطعنه ودورویی وبی توجهی

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1436
مادر شوهر خواهرم با وجود بیست سال آزار دلش خنک نشد, داره نوه اش را بی مادر میکنه, دارن جدا میشن  ...

امشب همه نی نی سایت نفرین کنید تمام خانواده های شوهر بد جنس به خصوص پدرشوهر و مادرشوهر خواهرم را 

1334

من فعلا هنوز اول راهم 

ولی دخترخالش خیلی رو مخمه و خیییلیم پررو و بیمصرفه😂😂

البته ازدواج کرده من از نظر این میگم که خیلی تو کارامون دخالت میکنه هی ب من پیام میده چی شد چیکار کردین کی فلان مراسم میگیرید چرا

هرچیم سرد باهاش حرف میزنم دیر جوابشو میدم نمیفهمه

بااین که سنی نداره اما انگار پیرزنای خاله زنک همش میخواد خودشو یه کاره نشون بده

من ک دیگه بریدم،امروز خودم با اسنپ رفتم کلاس زایمان،بعد شوهرم از کارش زده تا خواهرشو ببره درمانگاه واسه گروه خونی

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا یه صلوات واسه سلامتی نی نیم مهمونم کنید🙏🌹
1403
ولی امان از روزی که خانواده ی شوهر بفهمن اولویت  پسرشون همسرش نیست . اول یه جشن می گیرن بعدش سو ...

خانواده شوهر نمیتوننن ببینن پسرشون یکی رو میخاه  ک بیشتر از اونا واسشون عزیزه 

1508