2726
عنوان

چرا

99 بازدید | 14 پست

من حالم یه جوریه جوری ک دیگ نه ناراحتم نه خوشحال. سردرگمم، نمیدونم فردام چی میشه. چقد روزها سریع میگذرن و من دنبال یه حال خوب منتظر یه روز خوبم. چرا روزهای خوب نمیان😑

نپرسین چی شده😐یه دعای خیر واسم بکنین ممنون میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدایا تورو به پهلوی شکسته حضرت فاطمه و قلب شکسته من که امشب عزیز ترینم مادرم اونو شکست صاحب ای تاپیک و حاجت روا کن و شاد حتی برای یه مدت 🙏🙏🙏

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
2728
خدایا تورو به پهلوی شکسته حضرت فاطمه و قلب شکسته من که امشب عزیز ترینم مادرم اونو شکست صاحب ای تاپیک ...

مرسی عزیز دلم. مرسی ک اینقد مهربونی. خدا خیرت بده و دستگیرت باشه. اما برا یه مدت نه😭نمیخوام فقط دلخوش بشم و بعدش باز هیچی. بازم ممنون عزیزم

مرسی عزیز دلم. مرسی ک اینقد مهربونی. خدا خیرت بده و دستگیرت باشه. اما برا یه مدت نه😭نمیخوام فقط دلخ ...

به کم قناعت کردم که بیشترشو بهت بده خدا قناعت پیشه هارو دوس داره

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
به کم قناعت کردم که بیشترشو بهت بده خدا قناعت پیشه هارو دوس داره

فدات عزیز دلم دعای خیرت ک از ته دل کردی یادم نمیره اصلا

نشانه های افسردگی داری دنبال راه حلش باش

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
نشانه های افسردگی داری دنبال راه حلش باش

نه عزیزم من یه مشکلاتی دارم ک اگ درست میشد حالم خوب میشد

نه عزیزم من یه مشکلاتی دارم ک اگ درست میشد حالم خوب میشد

انشاالله به زودی حل بشه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

5تا صلوات به نیت پنج تن واست فرستادم ان شاالله مشکلت حل بشه 🙏🙏🙏🌹

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       

مرسی مهربوون

اللهم صلی علی محمد و آل محمد، به نیت حاجت روایی خودت

اللهم صلی علی محمد و آل محمد، به نیت حاجت روایی خودت

ممنون عزیزم💕💕💖

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       
2706