2703
2553
عنوان

خیلی ناراحتم امشب بعد از شش ماه رفتیم خونه پدرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 442 بازدید | 22 پست
نه والا اوایل عقد می گفتن مثل شقایق دهقان تو یه فیلم بازی کرده بود یادتون هست دوتا دکتر بود فک کنم ...

میدونم ببین این دوتا شخصبت فیلم ک گفتی با حرکت دست و ناز و بقول خودمون پشت چشم نازک کردن حرف میزنن

ببینمت تو رو 🥴                                                         دیدمت برو 😒
😑😑😑😑 اسی کاری نکردی ک باعث بشه همچین فکری کنن

میخوام از هر طریقی بفهمم چی میگن کجا سوختن که مدام غیبت غیبت 

وااااااااااااای دلم میخواد جرشون بدم

برای سلامتی من و خلاص شدنم از افکار منفی صلوات 🌷 اللهم صلی علی محمد وال محمد و عجل فرجه🌷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونم ببین این دوتا شخصبت فیلم ک گفتی با حرکت دست و ناز و بقول خودمون پشت چشم نازک کردن حرف میزنن

نه 

ن اصلا تو صحبت گردنم حرکات دست ندارم

برای سلامتی من و خلاص شدنم از افکار منفی صلوات 🌷 اللهم صلی علی محمد وال محمد و عجل فرجه🌷
2456
هر چقدرم متفاوت باشین حق ندارن مسخره کنن یعنی چی که میگن مثل خانم شیرزادو شراره ای    بگو ...

من خیلی ناراحتم

گفتم من کجام مث آینه

گفت ازخداتم باشه مثل یکتا ناصر باشی

والا دخترمم دندون خرگوشی هست مثل طایفه خودمون شده مطمئنم پشت سر مسخره ش میکنن

هر چقدرم متفاوت باشین حق ندارن مسخره کنن یعنی چی که میگن مثل خانم شیرزادو شراره ای    بگو ...

من خوب ناز بزرگ شدم تک دختر و...

ولی اونا بین پسر او...

من ناز و عشوه م بیشتره خوب 

از بچگی اینجوری بودم اونا مثل پسران

مسخره گر سخت کیفر میشود..... اصلا اهمیت نده زندگیتو بکن بالاخره خدا خودش جای حق نشسته 

نه بابا

ونیم که مسخره میکرد بچه های مردم رو خواهرشوهرم رو میگم

خدا بهش یه دختر داده زیبا از همه لحاظ

هنوزم اونقدر همه رو مسخره میکنه که انگار فقط بچه خودش زیباس

منم با مسخره کردن مخالف ولی دخترم زشت تره 

من میگم خدا باهموناس

2714