2703
2553

آخه تابستان و بهار میرن روستاشون

پسراش و دختراش بیشتر وقتا خونه شهری شون هستن

من هرچی رفتم خونه پدر شوخ م رفتم روستا پیششون

تو خونه شهری شون پیش اینا نرفتم

امروز پدر شوهرم از روستا جمع کردن اومدن شهر تا تابستان سال آینده 

اینو بگم اینا همش دارن مسخره میکنن همه رو

فیلم رحمان 1400رو دیدید؟

شراره دیدی چه حرکاتی داره 

امشب داشتیم نگا میکردیم خواهرشوهرم میگه تو مثل اینی

حرکاتت😭😭😭😭 

برادر شوهرم هم میگه ملیکا اینا همش غیبتت رو میکنن😑😑😑😑

به دخترمم یه جوری نگا میکردن مثلا بغلش میکردن تابلو بغلش میکردن که مثلاااااا من متوجه بشم دارن بوسش میکنن

برای سلامتی من و خلاص شدنم از افکار منفی صلوات 🌷 اللهم صلی علی محمد وال محمد و عجل فرجه🌷

به نظرم عادیه این چیزا

خدایا مارا به غصه های معمولی مان برگردان...به قسط های عقب افتاده ،ترافیک های طولانی،خیابان های شلوغ، دغدغه های زیاد،هدف های سخت،خستگی های مفرط...به همان روزها که همدیگر را قضاوت میکردیم وبه قضاوت های هم توجهی نمی کردیم.به همان روزها که دنیا اینقدر آلوده نبود،که آلوده بود وحاد نبود ،که آلوده  بود واز آلودگیش نمی مردیم...که دلواپس حال عزیزانمان  بودیم نه جانشان !ما را برگردان به روزهایی که سلامتی اینقدر گریز پا نبود ،که میشد لابه لای همین مشکلات و دغدغه های ریز ودرشت،با خیالی آسوده فنجانی  برداشت ،چایی ریخت ...کنار پنجره ای ایستادودر کمال اطمینان و آرامش نفسی عمیق کشید .که می شد کسی را به آغوش کشید وآرام شد .میشد دستان کسی را گرفت وبدون هراس تمام شهر را قدم زد وغصه ها و درد ها را فراموش کرد .دلمان لک زده برای یک آغوش، یک لبخند ،یک خیال تخت...دلمان لک زده برای یک زندگی آرام و معمولی ...خدایا در آغوشمان بگیر که خسته ایم ...خودت حال زمین را خوب کن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
نفهمیدم اگه بوسش کنن چی میشه ؟ گفتی تابلو برا اون میگم .

مثلا میخوان بگم ما دخترتو ولی میکنیم که من فک نکنم دوسش ندارم مثلا

برای سلامتی من و خلاص شدنم از افکار منفی صلوات 🌷 اللهم صلی علی محمد وال محمد و عجل فرجه🌷
همه قوم و خویش شوهر به عروس بیچاره همیشه حسادت میکنن. 

منم گفتم بزار بگن از حسادته

2714
اگه بوسش کنن چی میشه؟ دوستش دارن ادا اصولت رو کمتر کن تا بهت نگن مثل اونی حتما قر و غمزه زیاد داری ...

من عادی ام اونا خیلی امل  هستن

من مثل زنای خانواده خودم هستم 

میگن خانواده ها باید از نظر فرهنگ مثل هم باشن همینه

😑😑😑😑 اسی کاری نکردی ک باعث بشه همچین فکری کنن

نه والا اوایل عقد می گفتن مثل شقایق دهقان تو یه فیلم بازی کرده بود یادتون هست دوتا دکتر بود

فک کنم اسم فیلم ساختمان پزشکان بود میگفت عه واااااا

می گفتن مثل اونی البته پشت سرم که بعدا متوجه شدم

2706