2726

به چه چيزايي فكر كردين من خودم ميگم حداقل بايد ٥سال بگذره شايد خدايي نكرده نشد با اون فرد ادامه داد چرا يه بچه بيچاره شه 

يا اينكه تا زماني كه خونه نداشته باشه كسي بچه اوردن سخته 

يا اينكه حقوق بايد انقدري بالا باشه كه بچه اسايش داشته 

مادر شوهرم همش ميگه بچه بيارين كي بچه مياري 

شما چطوري تصميم گرفتيد به چيا فكر كردين؟

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم 10 سال شوهرمو شناختم تا وقتیم که خودمون حس کردیم که واقعا دیگع نیازه که بچه دار بشیم کسی رو تو تصمیمون دخالت ندادیم نه به کسی گفتیم نه نظر خاستیم هرکیم هرچی میگفت میگفتیم فعلا تصمیمی در این مورد نداریم یبار که گفتن دیگع تمومش کردن

جانِ من.... خوش اومدی بدنیامون  
2728

مادرشوهر منم خییییلی گیییر میده همش...ما 4ساله ازدواج کردیم.البته 2 ساله اومدیم خونه خودمون.

اما نه من نه شوهرم بچه نمیخایم...

شوهرم ک میگه اصلااااا ب بچه حتی فکر هم نکن😂

زندگی زیباست...

هفت ماه بعد عروسیمون دیگه واقعا کمبود بچه روحس میکردیم 

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..

راستش بیشتر به مباحث روانشناختی و تربیت فرزند فکر میکردیم

و موقعیتمونم از لحاظ مالی معمولیه.

البته به اینکه درسمم تموم بشه فکر میکردم😅

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

ببخشیدا مادرشوهرت غلط کرده تا وقتی از همه لحاظ چه روحی چه جسمی چه مالی چه بدنی امادگیشو پیدا نکردی نیار من خودم بعد شش سال اوردم خیلی هم راضیم مادرشوهرمم طی این مدت خودشو کشت ولی بهش اعتنا نکردم

این نیز بگذرد  

من هنوز خونه ندارم ولی خداروشکر مشکلی تو زندگیمون نداریم از لحاظ مالی انشالله به زودی هم میخریم

بنظرم باید احساس بشه که دیگه میخاین یه عضو جدید بیاد تو زندگیتون

جانِ من.... خوش اومدی بدنیامون  

منو همسرم 3 سال نامزد بودیم تمام این 3 سال از همه چی زدیم تا خونه دار شیم ...ازدواج که کردیم منم درسم تموم شده بود .وضعمونم خوب بود ..دیگه تصمیم گرفتیم بچه بیاریم

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
من خودم 10 سال شوهرمو شناختم تا وقتیم که خودمون حس کردیم که واقعا دیگع نیازه که بچه دار بشیم کسی رو ...

كار خوبي كردين

مادرشوهر منم خییییلی گیییر میده همش...ما 4ساله ازدواج کردیم.البته 2 ساله اومدیم خونه خودمون. اما نه ...

والا منم اصلااااا نميخوام

ببخشیدا مادرشوهرت غلط کرده تا وقتی از همه لحاظ چه روحی چه جسمی چه مالی چه بدنی امادگیشو پیدا نک ...

منم اصلا نميخوام فعلا اما ناراحت ميشم انقدر ميگه