2726

شوهرم از بس منت کشی کرد خسته شد اخرش گفت هرکارب دلم بخواد میکنم...میدونم از عصبانیت زیاد گفته 

ولی نباید اینجوری میشد   

ای غروره لعنتی 

ول کنم نیس که 

خودمم میدونم کارم اشتباه بود 

الان دوباره معذرت خواهی کرد که بازم فعلا خودمو گرفتم اه اه 

دلم میخوتد تمومش کنما نمیتونم 

لعنت به اخلاق گند من 

پیرو تاپیک چنتا قبلیم 

به امید روزی که تو سه کلمه خلاصه شم   "کثاافت میلیاردر شده "    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
همونه حالا خودش به زور شوهره رو فرستاده 😐🤷🏻‍♀️

ای وااای چقد شناس شدم اینجا خخخ  

بابا خیای غرور دارم 

باید یه کاره اساسی کنه اشتی شم نمیتونم 

به امید روزی که تو سه کلمه خلاصه شم   "کثاافت میلیاردر شده "    

مگه خودت نگفتی دوستت اونقد عزیزه ک از کنسرت میگذری حالا چیشوده

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دختر و پسرم سالم وسلامت بزرگ میشمن مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
ای وااای چقد شناس شدم اینجا خخخ     بابا خیای غرور دارم  باید یه کاره اساسی کنه اشت ...

ربطی به غرور نداره عزیرم 

ببخشیدا ولی بنظرم دوگانس شخصیتت و یکم لوسی😐

خودت به زور فرستادی حالا قهر کردی 

هر چقدم میگه اشتی میگی نه😐😐🤷🏻‍♀️

2706