2737
2734
عنوان

زندگی کردن با سالمند

680 بازدید | 24 پست

بچها من دیگ خسته شدم خسته.. 

از اول بچگی م با مادربزرگم بزرگ شدم واقعا الان حس میکنم دیونه شدم همش نق میزنه. حس میکنم کسی نیست درکم کنه... واقعا دیگ نمیتونم طاقت بیارم.... 

من درکت میکنم شدیییدا

زندگی با سالمندا خیلیییی سخته واقعا صبر ایوب میخواد

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهر منم از مادر شوهرش نگهداری میکنه البته عمه ام هست بچه هاش همش شاکین.ولی خب اونا هم گناه دارن نمیشه بیرون بکنیم که.اون نق زدن هم اقتضای سنشون هست

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
2728
من درکت میکنم شدیییدا زندگی با سالمندا خیلیییی سخته واقعا صبر ایوب میخواد

چطوری بقچه ؟حال کوچولوت چطوره ؟

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
واقعا حس میکنم خیلی بدبختم. گاهی صبرم تموم میشه واقعا تموم میشه 

سعی کن بیشتر وقتا بری تو اتاق ازش دور باشی وگرنه واقعا دیوونه میشی

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

خیلی سخته خیلی خیلی. ب نظرم باید مستقل باشن بچه ها برن بهشون نوبتی سر بزنن 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
2738

خداصبر بده بعضیا پیرمیشن بقیه رم پیرمیکنن 😥

آدم ها گاهی چوب اشتباهاتشان را جای دیگری می خورند.جایی که حتی فکرش راهم نمی کنند.حواستان باشد چوبی که به احساس و زندگی دیگران می زنیم؛ تاوان دارد.این دل شکستن ها، این بی انصافی ها ،این بازی دادن ها همه اش تاوان دارد
چطوری بقچه ؟حال کوچولوت چطوره ؟

مرسی عزیزم خوبیم خداروشکر😘

خواهر منم از مادر شوهرش نگهداری میکنه البته عمه ام هست بچه هاش همش شاکین.ولی خب اونا هم گناه دارن نم ...

اخه من چه گناهی کردم... هیچ نوه ای نمیاد پیشش. مجبورم من بیام مراقبت کنم اخرش هیچی ک بهم نمیرسه هیچ شب و روز نق میزنه و فوش هم میده 

منم چندسال باهاشون زندگي كردم بعدم شوهر كردم فرار كردم از دستشون😆

خدا بهت رحم کرد. 

منم ازدواج کردم اما مشکل اینکه خونه نداریم با این گرونی ها ک شد حالا ها هستم اینجا

اخه من چه گناهی کردم... هیچ نوه ای نمیاد پیشش. مجبورم من بیام مراقبت کنم اخرش هیچی ک بهم نمیرسه هیچ ...

چرا مجبوری!؟

آدم ها گاهی چوب اشتباهاتشان را جای دیگری می خورند.جایی که حتی فکرش راهم نمی کنند.حواستان باشد چوبی که به احساس و زندگی دیگران می زنیم؛ تاوان دارد.این دل شکستن ها، این بی انصافی ها ،این بازی دادن ها همه اش تاوان دارد
مرسی عزیزم خوبیم خداروشکر😘

بچه دارشدی کمتر میای سایت خیلی نمیبینمت 

2706