2733
2734
عنوان

فیلم و عکس فرمالیته عروسی

| مشاهده متن کامل بحث + 934 بازدید | 38 پست

عزیزم عروس ملکه انگلیس مگان و هری گرون ترین عروسی تاریخ انگلیس بود.تحقیق کن.

فقط چون آرایش مگان کم بود و لباسش ب نظر ساده بود نباید این فکرو کنین.

هر کسی یه جوری دوست داره.ب نظر من جهان سوم یعنی به افکرات و نظرات اعتقادات همدیگه احترام نگذاشتن.

عشق را باور کن،عشق را با خوب و بدش باور کن،باور عشق زیباترین عشق خداس...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخش استارتر اما پول روی اتلیه دادن خیلی جهان سومیه ولی تویه شب چهار مدل غذا دادن جهان اولی هست؟

1-طرف تو امضاش به صورت محسوس و نامحسوس کل نینییسایتی هارو به فش و توهین و تحقیر بسته بعد نوشته چقد بیفرهنگید خبببب قشنگگگگ خودت اگه بافرهنگ بودی که تو امضات فحش نبود                  2-خداوکیلی کیی مثل من این کاربری هشتمشه ؟ با دوتا خط خودم با دوتا ایمیلم با سه تا از خط های فادرم با خط مامیم ثبت نام کردم این خطو مسجد رایگان داد .بیینم کی این میترکه!!!  (ولی نترکونین این خط تبرکه اون دنیا باس جواب بدین)                                        4-کلام اخررممم اینه که بابا خدا بمون عقل و درک داده که ازش استفاده کنیم به هرچی میخوایم شک کنیم و تجزیه و تحلیل و تفسیرش کنیم اگه قرار بود برامون دیکته کنه که بمون عقل نمیداد... !                                            

موافقم تا حدودی ولی تنها چیزی ک از عروسی باقی میمونه فیلم و عکس هستش. بنظرم آدم عروسی نگیره ولی فیلم و عکس حتما بگیره

اگه محکم نیستی، سخته که در این دنیا زنده بمونی، و اگر مهربان نیستی شایسته زنده موندن نیستی.  بیاین تغییر فرهنگ رو از خودمون شروع کنیم. وقتی نظرمون مخالف نظر بقیه ست نگیم اه اه پیف پیف. به نظرات هم احترام بگذاریم. وقتی میخوایم به کسی پیشنهادی بدیم بگیم از نظر من... یکم مهربون باشیم... 
2731
عکس ر و که نمیسازن خوووو....  خدایی مگه چیکار میکنن اینهمه پول میگیرن

اتفاقا عکس رو میسازن

اینکه یک زاویه خوب پیدا کنن

تو سرما و تو گرما تو باغ اون عکاس و تصویربردار هلاک میشن ک ی عکس قشنگ ثبت کنن

وای پولی که واس فیلم اجیم گرفتن واقعا حلالشون فوق العادهههه میکس میکنن همه چی رو یجوری درستش کرده که انگار ما بازیگرایه یه فیلمیم و یکسره فیلم گرفته در صورتی که تیکه تیکه فیلم گرفته از همه چی 

2738

خیلی روتوش و اینا میکنن واقعا و خب بلاخره ایناهم زحمت کشیدن درس خوندن تکنیک یاد گرفتن اگر فقط یه عکس عادی بود که همه الان اتلیه زده بودن و کارشون گرفتهه بود 

درضمن هر شات از دوربینشون از عمر دوربین کم میکنه

اتفاقا عکس رو میسازن اینکه یک زاویه خوب پیدا کنن تو سرما و تو گرما تو باغ اون عکاس و تصویربردار هل ...

نظرا فرق داره دیگه

من خودم تو اکثر موقعیتا عکس و فیلم میگیرم بعدم خودم روشون کار میکنم

خاستمم میدم چاپ

اون بستگی به هنر خود طرف داره ولی مثل ارایش میمونه دیگه یه انگشت کرم میزنن رو صورتت تو ارایشگاه میگن این کرم ایرانی نیس و قیمتشم اینه بخاطر همین اینقدر باید هزینه بدید

کلا من خودم ادمی نیستم بخام این هزینه هارو بدم 

میگم بازم نظرات فرق داره دیگه یکی اون جوری میپسنده یکی دوست داره خذج کنه

جانِ من.... خوش اومدی بدنیامون  
2706