2410
2553
عنوان

فیلم و عکس فرمالیته عروسی

923 بازدید | 38 پست

سلام بچه ها...نظرتون راجع به فیلم و عکس فرمالیته عروسی چیه؟؟به نظر من پول مفتیه که میریزن تو کیسه آتلیه دارا..حتی دوبارم نگاه نمیکنین بعدا..دوستم گفت با وام ازدواج رفتم ۲۰میلیون پکیج انتخاب کردم..به جاش طلا نخریدم و شام فقط یک نوع..😑واقعا این جهان سوم بازیا منو به فکر فرو برد..بعضیا هنوز نفهمیدن حقیقت زندگی مشترک چیه😑عروس ملکه انگلیس با اون همه دارایی از این مسخره بازیا نکرد..ما ایرانی ها از اون ور بوم افتادیم😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من که نداشتم

مزخرفه 😁

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
2720
2714

اتفاقا كار خوبي كرده 

٢٠ رقم غذا ميداد به مهمونا اخرشم حرف 

ولي فيلم عزوسي يادگاريه و ميمونه 

من عروسي نگرفتم ولي هزينه ي خيلي ديادي كردم براي فيلمم 

الانم بعد از ٨ سال اصلا پشيمون ميستم و فيلم و كليپ خاصي داريم 

با اینکه طرف وام بگیره بره پول اتلیه بده مخالفم

ولی اگر کسی پولشو داره چه اشکالی داره؟ خیلی قشنگه یادگاریه

بعدا که نگاه میکنن کلی دوسش دارن 

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

ولی ب نظر من اصلا چرت نیست اینکه آدم فیلم بهترین لحظات زندگی شو داشته باشه و هر وقت دلش واسه اون روز تنگ شد نگهش کنه کجاش چرته خییلی هم خوبه ب نظرم کسایی که میگن چرته اصلا حس ندارن

من فرماليته داشتم

راضيم هروقت نگاه ميكنم حس خوبي دارم 

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706