1507
1411
عنوان

فیلم و عکس فرمالیته عروسی

400 بازدید | 38 پست

سلام بچه ها...نظرتون راجع به فیلم و عکس فرمالیته عروسی چیه؟؟به نظر من پول مفتیه که میریزن تو کیسه آتلیه دارا..حتی دوبارم نگاه نمیکنین بعدا..دوستم گفت با وام ازدواج رفتم ۲۰میلیون پکیج انتخاب کردم..به جاش طلا نخریدم و شام فقط یک نوع..😑واقعا این جهان سوم بازیا منو به فکر فرو برد..بعضیا هنوز نفهمیدن حقیقت زندگی مشترک چیه😑عروس ملکه انگلیس با اون همه دارایی از این مسخره بازیا نکرد..ما ایرانی ها از اون ور بوم افتادیم😑

ب نظر من چرته

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاپیک جامع بافتنی های من + قیمت+ عکس 👇💚👌اینجا کلیک کنین. عکس و قیمت بافتنی هارو گذاشتم.سفارش برای هر رده سنی پذیرفته میشود            تیکر عروسیمه انشالله😍😚😘😙 یه صلوات مهمونم میکنی؟؟

من که نداشتم

مزخرفه 😁

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1436

اتفاقا كار خوبي كرده 

٢٠ رقم غذا ميداد به مهمونا اخرشم حرف 

ولي فيلم عزوسي يادگاريه و ميمونه 

من عروسي نگرفتم ولي هزينه ي خيلي ديادي كردم براي فيلمم 

الانم بعد از ٨ سال اصلا پشيمون ميستم و فيلم و كليپ خاصي داريم 

1485

با اینکه طرف وام بگیره بره پول اتلیه بده مخالفم

ولی اگر کسی پولشو داره چه اشکالی داره؟ خیلی قشنگه یادگاریه

بعدا که نگاه میکنن کلی دوسش دارن 

بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است...

ولی ب نظر من اصلا چرت نیست اینکه آدم فیلم بهترین لحظات زندگی شو داشته باشه و هر وقت دلش واسه اون روز تنگ شد نگهش کنه کجاش چرته خییلی هم خوبه ب نظرم کسایی که میگن چرته اصلا حس ندارن

پول مفت نیست عزیزم اونا پول هنرشونو میگیرن

عکس ر و که نمیسازن خوووو.... 

خدایی مگه چیکار میکنن اینهمه پول میگیرن

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جانِ من.... خوش اومدی بدنیامون  
1396

عزیزم عروس ملکه انگلیس مگان و هری گرون ترین عروسی تاریخ انگلیس بود.تحقیق کن.

فقط چون آرایش مگان کم بود و لباسش ب نظر ساده بود نباید این فکرو کنین.

هر کسی یه جوری دوست داره.ب نظر من جهان سوم یعنی به افکرات و نظرات اعتقادات همدیگه احترام نگذاشتن.

ببخش استارتر اما پول روی اتلیه دادن خیلی جهان سومیه ولی تویه شب چهار مدل غذا دادن جهان اولی هست؟

1-طرف تو امضاش به صورت محسوس و نامحسوس کل نینییسایتی هارو به فش و توهین و تحقیر بسته بعد نوشته چقد بیفرهنگید خبببب قشنگگگگ خودت اگه بافرهنگ بودی که تو امضات فحش نبود                  2-خداوکیلی کیی مثل من این کاربری هشتمشه ؟ با دوتا خط خودم با دوتا ایمیلم با سه تا از خط های فادرم با خط مامیم ثبت نام کردم این خطو مسجد رایگان داد .بیینم کی این میترکه!!!  (ولی نترکونین این خط تبرکه اون دنیا باس جواب بدین)                                        4-کلام اخررممم اینه که بابا خدا بمون عقل و درک داده که ازش استفاده کنیم به هرچی میخوایم شک کنیم و تجزیه و تحلیل و تفسیرش کنیم اگه قرار بود برامون دیکته کنه که بمون عقل نمیداد... !                                            

موافقم تا حدودی ولی تنها چیزی ک از عروسی باقی میمونه فیلم و عکس هستش. بنظرم آدم عروسی نگیره ولی فیلم و عکس حتما بگیره

اگه محکم نیستی، سخته که در این دنیا زنده بمونی، و اگر مهربان نیستی شایسته زنده موندن نیستی.  بیاین تغییر فرهنگ رو از خودمون شروع کنیم. وقتی نظرمون مخالف نظر بقیه ست نگیم اه اه پیف پیف. به نظرات هم احترام بگذاریم. وقتی میخوایم به کسی پیشنهادی بدیم بگیم از نظر من... یکم مهربون باشیم... 
عکس ر و که نمیسازن خوووو....  خدایی مگه چیکار میکنن اینهمه پول میگیرن

اتفاقا عکس رو میسازن

اینکه یک زاویه خوب پیدا کنن

تو سرما و تو گرما تو باغ اون عکاس و تصویربردار هلاک میشن ک ی عکس قشنگ ثبت کنن

1508