2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب شما کمتر بده ، مونده تو کمدم در  حد  نو هستش میگم لااقل یکی استفاده کنه. بیرون الان نز ...

اخرش چقدر میدین 

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
فیلیپس من دارم خیلی مزخرفه همه ی موهارو زیرپوستی میکنه تعریف براون و زیاد شنیدم ولی بچه ها بنداندا ...

من شنیدم تاثیر دست رو صورت بهتره تا دستگاه ...من بنداندازمم عالیع منتها وقتی میزنم احساس میکنم موهای صورتم بیشتر میشه برا همین برا صورت فقط میرم ارایشگاه

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2720
من شنیدم تاثیر دست رو صورت بهتره تا دستگاه ...من بنداندازمم عالیع منتها وقتی میزنم احساس میکنم موهای ...

وای من اصلا تحمل ندارم موی بدنم کنده بشه. این اپی لیدی رو هم برا همین می‌فروشم. وگرنه وقتی میزنی تا دو‌سه هفته راحتی 

مارک بند اندازت چیه عزیزم؟

اونم مارکش برون البته من سال ۹۴ ۹۵ گرفتم ولی اپلیدیم سال ۹۰

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2714
شما چقدر میتونین بدین؟

نمیدونم هر چقدر کمتر بهتر دستم خالیه

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪

لیزر خوبه بنظرتون برا بدن وصورت؟؟ کسی رفته

عالیه

چند جلسه باید رفت چقدر هزینش میشه