2410
2553

اپی لیدی براون اپیل سه، در حد نو، فقط دو سه بار روی پام استفاده کردم. کارکردش عالیه، مو رو از ته در میاره، من به خاطر دردش نمیتونم استفاده کنم. قیمت بیرون 400 هزار تومان هست. هر کسی میخواد قیمت پیشنهادیش رو بگه . من خودم قیمت 250 هزار تومان قیمت گذاشتم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

دوستان اونوقت با موهای زیر پوستیتون چکار میکنین؟؟

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2714

پ  با چی بیشتر اپلاسیون میکنید؟؟

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
ای بابا همتون که دارین 😂 اونی که نداره پیام بده

خخ من نه ساله گرفتم عالیه برون المانی

ای بابا همتون که دارین 😂 اونی که نداره پیام بده

من ندارم اما ۲۵۰ تومن 🙄

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
من که موهام زیر پوستی در نمیومد

عالیه مگه میشه مگه داریم 😂😂

2706