1600
1480

اپی لیدی براون اپیل سه، در حد نو، فقط دو سه بار روی پام استفاده کردم. کارکردش عالیه، مو رو از ته در میاره، من به خاطر دردش نمیتونم استفاده کنم. قیمت بیرون 400 هزار تومان هست. هر کسی میخواد قیمت پیشنهادیش رو بگه . من خودم قیمت 250 هزار تومان قیمت گذاشتم.

تغییر اساسی خانه ولی سریع و کم هزینه

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

1546
1432
ای بابا همتون که دارین 😂 اونی که نداره پیام بده

من ندارم اما ۲۵۰ تومن 🙄

گروه ابی 🔵وزن شروع:۶۴ وزن فعلی :۶۳ وزن هدف ۵۳(چالش لاغری تا نوروز ۹۸) ممنون از الهه جان وتمام بامدادیای عزیز من میتوانمممممممممممممم
1403

سال ۸۷ ۴۵ تومن بود اون موقع می خواستم بخرم رو خرید عروسی نگرفتم

بعد سال ۹۴ گرفتم ۱۲۰

الان ۴۰۰ شده عجب تورمی داریم ما

شاید آن روز که سهراب نوشت تا شقایق هست زندگی باید کرد خبر از دل پر درد گل یاس نداشت باید آن گونه نوشت چه شقایق باشد چه گل پیچک و یاس زندگی اجباریست؛ زندگی باید کرد
خوب شما کمتر بده ، مونده تو کمدم در  حد  نو هستش میگم لااقل یکی استفاده کنه. بیرون الان نز ...

اخرش چقدر میدین 

گروه ابی 🔵وزن شروع:۶۴ وزن فعلی :۶۳ وزن هدف ۵۳(چالش لاغری تا نوروز ۹۸) ممنون از الهه جان وتمام بامدادیای عزیز من میتوانمممممممممممممم
فیلیپس من دارم خیلی مزخرفه همه ی موهارو زیرپوستی میکنه تعریف براون و زیاد شنیدم ولی بچه ها بنداندا ...

من شنیدم تاثیر دست رو صورت بهتره تا دستگاه ...من بنداندازمم عالیع منتها وقتی میزنم احساس میکنم موهای صورتم بیشتر میشه برا همین برا صورت فقط میرم ارایشگاه

1578