2726
عنوان

طرح ملی مسکن🤔🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 17653 بازدید | 62 پست
وام میدن خودمون بسازیم؟ اگه اره پس زمینش چی

از دولت

میشه برا سلامتی پسرم یه صلوات بفرستی😢...(هورااااا پسرم خوب شد😍😍😍پسرم حساسیت ب پروتیئن گاوی داشت ک کاملا خوب شده....اینو میگم ب تمام کسایی ک مشکل من رو داشتن فقط پرهیز از چیزایی ک بچتون بهش حساسیت داره میتونه کمکتون کنه وگرنه هیچ دارویی کمکتون نمیکنه..دیدم ک میگم😙😍ب امید سلامتی کامل همه بچه ها😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حس میکنم یه طرحیه بدون برنامه ریزی و بدون فکر،اونم با سود هجده درصد!!بقول دوستمون ماهی یک و نیم قسط خیلی زیاده،دوازده سالم باید قسط داد،بعدم گفتم رنج قیمتیشون متری دو و نیمه،معلوم نیس چه طرحیه اصلا،احتمالا میخان چندنفر از گوشه کنارش بخور بخور کنن

2728
خانوما یه سوال دارم ،زمین میدن که ما بسازیم یا خودشون پول میگیرن خونه میسازن؟

خودشون میسازن عزیزم

صدمتر زمینو نمیان بدن به ی نفر که هر چند طبقه خواست بسازه که

درواقع ی واحد بهت میدن

نه اولش ۷۰ میلیون نمیدن گویا ۳۰ میلیون اول میدن وامش ۷۰ یا ۷۵ میلیونه با ۱۸ درصد سود حداقل هم ماه ...

نه نوشته باید 30 تا 50 میلیون بزارین سپرده رو اون چیزی که میزارید وام میدن

جانِ من.... خوش اومدی بدنیامون  

ب نظر منم یچیزی میخوام انجام خودشون هم نمیدونن میخوان چیکار کنن.من اگ ی میلون خورده ای میتونستم قسط بدم بدون خرج خونم وخودمون ک دیگ غمی نداشتم

میشه برا سلامتی پسرم یه صلوات بفرستی😢...(هورااااا پسرم خوب شد😍😍😍پسرم حساسیت ب پروتیئن گاوی داشت ک کاملا خوب شده....اینو میگم ب تمام کسایی ک مشکل من رو داشتن فقط پرهیز از چیزایی ک بچتون بهش حساسیت داره میتونه کمکتون کنه وگرنه هیچ دارویی کمکتون نمیکنه..دیدم ک میگم😙😍ب امید سلامتی کامل همه بچه ها😍😍😍
خودشون میسازن عزیزم صدمتر زمینو نمیان بدن به ی نفر که هر چند طبقه خواست بسازه که درواقع ی واحد بهت ...

ممنون عزیزم پس پول میگبرن واحد تحویل میدن،خدا کنه خوب باشه باز یه امید کوچیکیه واسه مایی که خونه خریدن واسمون خیال شده

ایلیا و آریا همه ی زندگیه منن💜💜💜
2706