2733
2734
عنوان

ماشین لباسشویی!!!!!

456 بازدید | 12 پست

سلام

بین مارک ال جی و بوش موندیم کدومو بگیریم

لطفا براساس تجربه نظرتونو بگید

البته میدونم بوش حرف نداره 

ال جی رو هم مدنظر داریم  چون الان بوش اصل نمیدونیم کجا داره اگه جایی میشناسید لطفا ادرس بدید

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ال جی ۳نوع چین ،عرب ،اصل 

اگه اصلش میخری ال جی بخر نه که چیز دیگه بخر

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
2738
شما میدونید کجا اصلشو داره؟

نمیدونم عزیزم 

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه

ال جی اگه بخری اصل باشه بهتر از اینه که بوش بخری اما اصل نباشه

رپلی کنید دوس دارم😆                   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌       نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 دلم برا دخترم میسوزه آخه وقتی بزرگ بشه هیچی نمیتونه ازم مخفی کنه...😜
بله دقیقا به همین خاطر به ال جی هم فکر میکنیم

اما ال جی هم فیکش اومده 

بهترین کار اینه که اگه تو مغازه ای از مدلی خوشت اومد دقیقا اسم مدلشو بپرس و بیا خونه برو تو خوده سایت ال جی یا بوش یا هر مارک دیگه با اون اسمی ک فروشنده بهت میگه تطبیق بده اگه دیدی عینن همه چیشون یکیه بخر حتی به ریز نکات هم دقت کن اینو یه نفر ک خودش تواین کاره بهم گفت

رپلی کنید دوس دارم😆                   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌       نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 دلم برا دخترم میسوزه آخه وقتی بزرگ بشه هیچی نمیتونه ازم مخفی کنه...😜