2737
2734
عنوان

مادرای باتجربه بیاین یه لحظه

115 بازدید | 27 پست

سلام

دوستان پسرم ۱سال ونیمشه شب رفتم الویه حاضری گرفتم دادم بهش ماستم کنارش بود بهش نمیدادم خودش باقاشق برداشت وخورد حالابعدیکساعت دومرتبه شدید بالااورده بردم حموم اوردم دوباره بالااورده

ازچی میتونه باشه؟

اینجاهم متخصص کودک نداره اگرم باشه زیادخوب نیستن

همسرمم ماموریت تنهام چیکارکنم؟😫😫آب دهنش وقورت میده گریه میکنه

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃

ولش کن تا شب هیچی بهش نده اگه خودش گفت اب بده عرق نعنا با نبات بده

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب خودت درست کن یابهش نده بچه کوچیکرو بروفعلا بهش قطره ضداستفراغ بده شایدم مسموم شده سالادالویه خیلی سنگینه واسه بچه به این سن

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
2738

من باشم میبرمش بیمارستان. بچه خیلی کوچیکه طفلی

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
الهی مسموم شده  آخه آدم به بچه الویه بیرون میده دختر معلوم نیست چجوری درست کردن

واااای نه 😫😫😫حالاچیکارکنم

تاصبح هی بالامیاره که یه فرشم کلا کثیف شده

فدای سرش فقط خوب شه

ولش کن تا شب هیچی بهش نده اگه خودش گفت اب بده عرق نعنا با نبات بده

عرق نعناروبانبات حل کنم

هم نگهدارنده داره احتمالا هم به معدش سنگین اومده و خیلیهم سرد شده معدش. یکم نبات داغ بده بهش

باشه الان درست میکنم میدم

شوهرت نظامیه؟؟؟چراالویه حاضری میدی اخه خاهرمن اوناهمش اتواشغالن

بله نظامیه

خیلی دوس داره امشب کارام زیادبود ودرس داشتم 

عرق نعناروبانبات حل کنم

اره 

حالا اگه دوستان میگن نعنا نده

میتونی نبات رو بزاری تو ماهیتابه بدون هیچ چیزه دیگه با شعله ملایم بعد کم کم اب میشه رنگش قهوه ای میشه یکم دود هم بلند میشه شایدم بچسبه ته ظرف اما تو اصلا نترس به این مرحله که رسید اروم یه لیوان اب بریز روش بهش میگن نبات داغ اینم خوبه

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
بله نظامیه خیلی دوس داره امشب کارام زیادبود ودرس داشتم 

خوب خودت واسش درس کن الویه که کاری نداره

2706