2703
2553
عنوان

یه آدم تنبل و تن لشم😑

163 بازدید | 16 پست

تا حالا نمیخواستم قبول کنم و همش فرار میکردم از اینکه بگم این جوری ام. اما اینجا کسی نمیشناسه... 28 سالمه تا لنگ ظهر خوابم، غذا پختن و ظرف شستن و همه چی با مامانمه. تا این سن نه هیچی یاد گرفتم نه کاری کردم. با مامانم تنها زندگی میکنیم و رفت و امد صفر، واسه همین تنبل و لوس و حساس و احمق بار اومدم... از طرفی هم دارم دیونه میشم از فکر اینکه چه ادم بی مصرف و بیخودی ام... تا الان پیش خودم میگفتم مملکت بیکاریه و پارتی میخواد و پول میخواد و پدر بالا سرم نبوده و فلان، اما الان دیگه دارم اعتراف میکنم به تنبلی و لوسی... یه چند روز رفتم فروشندگی،چون صاحب فروشگاه بهم گفت خدا خفت کنه با این کار کردنت و گفت چایی درست کن با گریه اومدم بیرون. نه واسه تنبلیش واسه حساس و لوس بودنم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

منم تا ۱۱ تو تختم ولی اگه جات بودم بمنم میگفتن خداخفت کنه (اگه شوخی نبود) همونجا ول میکردم میرفتم کار دیگه

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

همین که این موضوع داره اذیتت می کنه اولین قدمه. فروشندگی شاید برات مناسب نبوده. بازم بگرد. حتما کاری پیدا می شه که توش احساس رضایت کنی و اذیت نشی. کمک خرج مامانت هم می شی. کارای خونه رو هم کم کم می تونی به عهده بگیری. مامانت خسته نشه...شما هم یاد بگیری.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
2706