2726
عنوان

مامانا لطفا بیاین کمک

65 بازدید | 11 پست

مامانایی که تجربه بچه داری دارید لطفا در رابطه با نوزاد وبزرگ کردن بچه هر تجربه ای دارید بهم بگید

نوزاد کوچولو عه ونگهداری ازش سخته

اگه امضام میخونی برای امام زمانت صلوات بفرست 🥰😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

دنیااوردنش و شکم پاره ام یه طرف ،آخخخخ شب بیداریش و دندون در اوردنشون واااااااای😬🤕 تاتی کردنشون😥

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        

قدمش پرخیرو برکت باشه

عزیزم سعی کن روزا حموم ببریش الان که هوا سرده هفته ای یه بار کافیه اونم با کمک یه نفر دیگه قبلشم گوشاشو با وازلین چرب کن که آب تو گوشش نره بعداز حمومم گوشاشو خشک کن درد نگیره اگه شیر خودتو میدی غذاهای نفاخ و سبزی و لبنیات گاوی کمتر بخور که دل درد نگیره ایشالله نی نی کوچولو همیشه سلامت باشه 

آنا.......چیخاتمارام محبتین یادیمنان                                             لای لای سَسون قولاقیمدا ساخلارام......

راستی موقع خواب حواست باشه هیچوقت دمر نخوابه که خطرناکه بیشتر به پهلو بخوابونش که زود بیدار نشه بعداز شیر خوردن حداقل تا 4ماه آروقشو بگیر اگه تا چهل روز زیر سرشم قرآن بزاری خوبه چون نی نی  کوچولوها خیلی زود میترسن 

آنا.......چیخاتمارام محبتین یادیمنان                                             لای لای سَسون قولاقیمدا ساخلارام......
راستی موقع خواب حواست باشه هیچوقت دمر نخوابه که خطرناکه بیشتر به پهلو بخوابونش که زود بیدار نشه بعدا ...

مرسی گلم

خیلی مفید بود

اگه امضام میخونی برای امام زمانت صلوات بفرست 🥰😍