2703
2553
عنوان

چقدر دیگه واژه ی عشق برام بی معناست

| مشاهده متن کامل بحث + 561 بازدید | 73 پست
پس با یکی دوست بودی حتما یه پسر نامرد

نه عشقم یک طرفه بود اما ازش یه جوری آسیب دیدم که روحم مرد

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 
می دونی من منظورم حس عشقه تو الان اونو داری همین که عاشقی ناراحتی ولی من همینم ندارم بی حسم این خیلی ...

شاید فصل پاییز اثر گذاشته

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید افسرده شدی معمولا آدم‌ها وقتی افسرده اند این حس‌ها توشون کم میشه 

آره درسته این یعنی افسردگی 

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 
شاید فصل پاییز اثر گذاشته

اوه من عاشقی می کردم با پاییز دنیایی داشتم اما حالا سرد وبی حس

2456
نه شاید اینکه ازش فاصله بگیری و نبینیش واست بهتر باشه ولی فراموش نمیشه همیشه یه زخم ته قلبته

واااای ما با هم خیلی خاطره داشتیم و همکلاس بودیم از هم دوریم ولی هنوز که هنوزه 4ماهه قطع ارتباطیم اصلا از یادم نمیره ما تا عقدمون یه هفته فاصله بود حتی مدل آبرو و رنگ مو رو هم واسم انتخاب کرده بود

چرا حتما گفته زشتی یا پا نمیدی یا دختر لوسی هستی یا اینکه تو دوسش داشتی ولی اون ازت س ک س خواست و بع ...

آره تقریبا همین خیلی مسخرم کرد خیلی تحقیرم کرد همه ی تلاشش این بود آسیب جدی بهم بزنه در حد خودکشی 

واااای ما با هم خیلی خاطره داشتیم و همکلاس بودیم از هم دوریم ولی هنوز که هنوزه 4ماهه قطع ارتباطیم اص ...

چقدر بد خیلی سخته خدا بهت صبر بده

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
2714
واااای ما با هم خیلی خاطره داشتیم و همکلاس بودیم از هم دوریم ولی هنوز که هنوزه 4ماهه قطع ارتباطیم اص ...

چرا حدا شدین؟

آره تقریبا همین خیلی مسخرم کرد خیلی تحقیرم کرد همه ی تلاشش این بود آسیب جدی بهم بزنه در حد خودکشی&nb ...

عزیز من اخر همه دوستی با پسرای شرور همینه به نظرم الان باید خوشحال باشی و به خودت برسی که ازش ضربه بدتری نخوردی و ولش کردی دیگه با هیچ پسری دوس نشو تا شوهر خوب کنی شوهر خیلی خوبه عزیزم یه پناهگاه امنه برات

چرا حدا شدین؟

طولانیه ولی خلاصه میگم دوسال پیش اومد خواستگاریم ولی کار نداشت و سربازی بود خونوادم مخالف بودن. اونم خیلی اصرار داشت همکلاسی بودیم و همو میخواستیم مادرش هم بعد خواستگاری تا یه ماه بهم زنگ میزد خونوادتو راضی کن باز میام حتی واسم سرکتاب باز میکرد میگفت شاید طلسمت کردن خلاصه منم واسه جلب نظر خونوادم پس اندازمو بهش دادم ماشین خرید آزمون ها رو ثبتنامش کردم تا بعد دو سال قبول شد خلاصه همه چیز خوب بود یه هفته مونده بود بیاد عقد کنیم گفت حالم بده مادرم یهو مخالف شده میگه اون دفعه جواب رد. دادن ضایع شدیم و تو رو اجباری پذیرش میکنن گفت اگه میخوای به مامانم زنگ بزن منم گفتم نه گفت پس بهتره فراموشم کنی

2706