2737
2734

عرق نعناع

من زنده بودم اما انگار که مرده بودم...از بس که روزها را از نو شمرده بودم..یک سال دور و تنها ,تنها به جرم اینکه  او سرسپرده میخواست اما منننن❤ دل سپرده بودم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اسید معده ات فکر کنم زیاده برو تو نت بخون چی باید بخوری و نخوری

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.

فلفل سیاه بریز رواب بخور تانیم ساعتم چیزی نخور علت ترش کردن سردی معدست بیین امروز سردی خوردی

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟
2738
من میترسم برم دکتر اندوسکوپی کنه 

خوب من هم اندوسکوپی کردم هم کلونوسکپی جفتشم با بیهوشی انجام میشه... اصلا چیزی نمیفهمی ....من برگشت اسید به مری دارم که ترش میکردم خداروشکر الان عالی شدم

خسته ام ... میشه دعا کنین برای حال دلم.
ببخش همیشه اینطوری هستی یا اگه یه چیز سردی میخوری ترش میکنی؟؟

من اوایل یه چیزهای خاصی میخوردم ترش میکردم بعد از یکسال تبدیل شد به اینکه آب هم میخوردم ترش میکردم

خسته ام ... میشه دعا کنین برای حال دلم.
من اوایل یه چیزهای خاصی میخوردم ترش میکردم بعد از یکسال تبدیل شد به اینکه آب هم میخوردم ترش میکردم

پس باید حتما برم دکتر یه احساس بدی تو معده فک میکنم گاها دهنمم ترشه

2706