2726
عنوان

خانوما 😪میگم شماهام شوهراتون فش خواهر مادر میدن بهتون

| مشاهده متن کامل بحث + 4779 بازدید | 251 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

واقعا زنای نینی سایت عجیبن میگه اون فش میداده به مادرم من فقط گریه میکردم من بودم میکردمش تو ک  ون سگ و درش میاوردم ببخشید عصبی شدم واقعا هر چیزی تحمل کنم کمترین بی احترامی به مادر رو تحمل نمیکنم

کاربری قدیمیم ولی به علت شناسایی شدن تغیر کاربری دادم

نه کلا عادت نداره تو دعوا توهین کن 😶

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
ن عزیزم اینجا همه شوهراشون بافرهنگن تو دعوا نقل و نبات ب همدیگه تعارف میکنن ته ته فوشِ شوهراشون نادو ...

ناراحتی از این جریان عزیزم؟ اینکه شوهرای ما فحش نمیدن فشاری به شما وارد میکنه؟ 

شوهر منم فحش میداد دقیقا همین چیزا اوایل گریه و زاری و فلان 

اما الان تا فحش میده میگه فلانم تو فلان خواهر مادرت منم میگم تو خواهر مادر خودت البتهههه چند بار کتک خوردما اما الان اصلا فحش نمیده 

تازه بعد اون جریان اون فحش نمیداد ولی من میدادمش تا دیگه الان هیچ کدوم نمیدیم 

اگه فحش خوبه پس منم بهش میدادم 😒

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 

عادت خیلی بدیه متاسفانه ولی من شنیدم بعضی از مردا بد دهنن و فش خونواده خانومشونو میدن واقعا عذاب آور برا ی زن بنظر من ی بار تو هم مثل اون فش خونوادشو بده تا بفهمه چ حس بدیه 

2706