1542
1605
عنوان

خانوما 😪میگم شماهام شوهراتون فش خواهر مادر میدن بهتون

| مشاهده متن کامل بحث + 3695 بازدید | 251 پست
از وقتی این سایت عضو شدم تاپیکا رو میخونم  واقعا میفهمم چقدر زندگیم جهنمه والا خوشبحالتون 😭😭 ...

عزیزم هر کسی مشکلات خودش و داره 

خدای خود را با چشم قلب دیدم .... گفتم : کیستی؟ گفت "تو"   منصور حلاج

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

چه عجب یه خوبی داره شوهرت

تنها خ بیش اینه بابامو خیلی دوست داره البته اینم به نفع من نیست به ضررمه چون بابامم خیلیییی دوستش داره گاهی فکر میکنم بابای اونه نه بابای من 

سردار علی قاسم دوران نیامد                               علمدار نیامد علمدار نیامد                                         ز بس شبها دم یا رب گرفتی                                                  قرار از عابدان شب گرفتی                                        چه گفتی در شب میلاد زینب                                               که عیدی از خود زینب گرفتی                               شهادت هدیه باری تعالاست                                        چه پاداشی از این مکتب گرفتی                               کجایی مالک اشتر سید علی؟ تو این زمونه ای که همه پشت رهبر رو خالی کردن آقا بهت مینازید و افتخار میکرد😭 چرا ولی امر تو تنها گذاشتی😭  زالفقار سید علی چرا سید علی رو تنها گذاشت؟ یادمون باشه سردار دلها یکی از سربازان تحت فرمان رهبری بود عمار رهبر بود تو این زمونه بی معرفتی       یادش گرامی  با ذکر فاتحه ای                    شهادت مبارک زالفقار سید علی 😭
1546
فقط همین یه نمونه کم مونده بود تو زندگیم چقدر بی تربیتن شوهراتون من بهم همچین حرفی بزنه زبونشو تیکه ...

شما از نزدیک ندیدی این مردا رو. همسایه طبقه پایینی ما از بس فحشای رکیک به زنه میداد مو به بدن آدم سیخ میشد. نگاه به همسر خودت که آقاست نکن.در برابر اینا هیچ کاری نمیشه کرد. هر کاری بکنی بدترش میکنن. از دست دعوای اینا آرامش نداشتیم. یه سال نشده بود خونه خریدیم از دست آزار اینا از اون خونه فرار کردیم. جریانش مفصله.

حالاشماجز کدوم دسته ای؟شوهرت فحش ناموسی میده بهت یا ته تهش میگه نادون؟!!!

ن والا فوش ناموسی نمیده 

غلط میکنه اگ فوش ناموسی بده 

ولی دیگه نادون هم نمیگه 

در حد کثافت و اشغال و عوضی

اشتباه نشه اگ شروع کنه ب فوش دادن منم همون فوشهای خودش رو صد برابر بیشتر بهش برمیگردونم

والا از این جمله کلی تعجب یکنن...بقیه نظرهام هم بخون...البته اگه توجه کرده باشی...روزی دوتا یا بیشتر ...

اخه گفتی همه اینجورن بعد خندیدی حداقل بقیه ناراحت بودن

سردار علی قاسم دوران نیامد                               علمدار نیامد علمدار نیامد                                         ز بس شبها دم یا رب گرفتی                                                  قرار از عابدان شب گرفتی                                        چه گفتی در شب میلاد زینب                                               که عیدی از خود زینب گرفتی                               شهادت هدیه باری تعالاست                                        چه پاداشی از این مکتب گرفتی                               کجایی مالک اشتر سید علی؟ تو این زمونه ای که همه پشت رهبر رو خالی کردن آقا بهت مینازید و افتخار میکرد😭 چرا ولی امر تو تنها گذاشتی😭  زالفقار سید علی چرا سید علی رو تنها گذاشت؟ یادمون باشه سردار دلها یکی از سربازان تحت فرمان رهبری بود عمار رهبر بود تو این زمونه بی معرفتی       یادش گرامی  با ذکر فاتحه ای                    شهادت مبارک زالفقار سید علی 😭
تنها خ بیش اینه بابامو خیلی دوست داره البته اینم به نفع من نیست به ضررمه چون بابامم خیلیییی دوستش دا ...

اره دیگه مشخصه از بس مرتیکه ظاهرش مذهبیه پدرتم فک میکنه ادمه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات واسم میفرستی❤؟
8
یبار گفتم بریم مشاوره یه سیم چندتا باهم پیچیده چاه باز میکنه چندتا چنان محکم زد دوماه نمیدونستم به پ ...

عزیزم خدا کمکت کنه

دعواتون سر چی بود فحش داد؟

فقط 37 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقته مادر شدنمه😍😍😍😍 مطمئم خدا جواب دعاهای منو عشقمو میده 🥰 خیلی وقته منتظر دختر یا پسر خوشگلمونیم که با اومدنش خونمون گرمتر شه👨‍👩‍👧‍👦 💏 لطفا برای منو همسرم دعا کنید نی نی مون زودی بیاد تو دلم🤰🤰 ♥️♥️حتما عشقم یک پدر نمونه میشه😍👨‍👧‍👦
واااای این چیه🤤 ی صحنه فیلمه؟؟

ن استوری اینستای یکی بود برش داشتم برا یکی دوستام الان به کارم اومد😂

همچنان به شیطنت های دخترانه ام ادامه میدهم💃👯‍♂️..خدایا کمکم کن خطا نکنم🚫قضاوت ممنوع🚫

شوهر منم از اول بددهن بود،تو دعوا ب همه فحش ناموسی میده،اخرین بار امشب بهم فحش ناموسی داد منم گفتم مادر خودت،مامانته،دست دراز کرد بزنه منم دستشو چنگ انداختم..وقتی مرد بیشعور باشه کاریش نمیشه کرد،وقتی ننش بجا اینکه تربیتش کنه فقط بچه میزاییده نتیجش میشه این،مارو بدبخت میکنن.یبارم داداشم شنید اومد یقشو گرفت،تا به مدت ب گوه خوردن افتاده بود ولی هرروز تو رانندگی،یا توی هرشرایط این حرفارو تکرار میکنه نمیتونه ترکش کنه.با منظور نمیگه،عادت شده براش،ولی ادم منفجر میشه این حرفارو میشنوه،

من اوایل گفتم جواب ندم تا کم کم بزاره کنار،عادته دهنش شده دست خودش نیس،ولی میبینم فایده نداره،الان تا بگ میگم مادر خودت،خواهر خودت.

1601
الان ینی چی که واسه ما عادیه واسه شما نیس؟ ینی چی  شما شعور داری ما نداریم؟  چرا همیشه ...

برگرد پستتو بخون فقط بعدش هم مخاطب تو ،کل کسایین که تو این تاپیکن یعنی اونایی که شوهراشون آدمن دروغ میگن؟حتما باید تو دعوا کتک و فحش باشه ؟ببخشیدا از پستت این استنباط میشه 

میشه برای شادی روح مادرم یک صلوات بفرستید  
از وقتی این سایت عضو شدم تاپیکا رو میخونم  واقعا میفهمم چقدر زندگیم جهنمه والا خوشبحالتون 😭😭 ...

عزیزم فکر نکن بقیه تو بهشتن. یکی فحش میده یکی کتک می زنه. یکی بیکاره....

ولی تو هم سربسرش نذار که کار بیخ پیدا کنه. گرونیه ملت رد دادن. خودمون باید به داد زندگیامون برسیم

من همونم که یه روز  می خواستم دریا بشم.  می خواستم بزرگترین دریای دنیا بشم
اخه گفتی همه اینجورن بعد خندیدی حداقل بقیه ناراحت بودن

الان دوباره یه تاپیک دیگه زدن...من در روز کلی اینجا تاپیک میبینم...که مینویسن به خونواده ام توهین میکنن...استیکری که گذاشتم اشتباه بود...خواستم به استارتر بگم...همه مردا فرشته نیستن که فحش ندن...همه جور آدمی پیدا میشه😊

❤❤❤❤خودمو عشقه❤❤❤❤
1547