2737
2734
عنوان

فال نامید کننده وحی ششم

116 بازدید | 20 پست

سلام

من دوتا حاجت مالی بزرگ دارم وبراش چند تاختم وچله گرفتم همسرمم خیلی تلاش می‌کنه

امشب با کلی شورواشتیاق فال حافظ گرفتم نوشته سرنوشت همه از قبل مشخصه زور الکی نزن 

دوروبرتو ببین خیلیا تلاش خاصی نمیکنن وبه خیلی چیزا میرسن خیلی هام مثل ما هرچی میدون انگار رو تردمیلن

همه اطرافیان همه چی دارن فقط منم که عین بیچاره ها زندگی میکنم

امشب خیلی خسته وناامیدم

واقعا اگه حس ششم دارین یافال بلدین کمکم کنین

لطفاً برای خونه ایکه می‌خوام دعا کنید،مطمینم دعاهاتونو مرغ آمین می‌شنوه وجوابمو میگیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تلاش بی نتیجه نمیشه

واسه ماکه بی‌نتیجه اس

شوهرم دوجا کارمیکنه ولی مستاجریم وکلی بدهکاری داریم ده ساله ازدواج کردیم 

لطفاً برای خونه ایکه می‌خوام دعا کنید،مطمینم دعاهاتونو مرغ آمین می‌شنوه وجوابمو میگیرم
2728

دوست عزیز تلاشکردن‌چیز بدی نیست من دوست دارم حال جسمی ام خوب بشه به لطف خداوند و تلاش کنم 

بدی انسان اینه که تو اون زمان اون چیزی که داره شاکر نیست 

به فال و اینا امید نداشته باش بگیر ولی زندگیت را بر اون اساس نظر 

حالا این درسته سرنوشت و زندگی انسان نوشته شده ولی اینکه بهتر بشه یا بدتر از اونی که نوشته شده بشه دست خودمون هست

مم فال بد اعتقاد ندارم اونقد میگیرم تا خوب دراد و اونو به شدت قبول میکنم😂😍

آره منم فال بدکه میاد میگم خرابه

ولی امشب حافظ انگار باهام حرف میزد

واسه ماکه بی‌نتیجه اس شوهرم دوجا کارمیکنه ولی مستاجریم وکلی بدهکاری داریم ده ساله ازدواج کردیم  ...

انشالله خدا از یجایی انقد بهتون خوشبختی بده که فکرشم نمیکنید

انشالله خیلی زود پولدار بشین

خدایا شکرت اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

یا واقعا هزینه کن و پیش یه فالگیر درست حسابی فال بگیر یا اعصابتو با این چیزا داغون نکن

حس ششم درست نیس اونم کسی که تاحالا ندیدنت

حافظم که ....

اگه نظرتون مخالف منه به قصد فرو کردن نظرتون ریپلای نکنید چون احتمال رنگی شدنتون هست
2738
دوست عزیز تلاشکردن‌چیز بدی نیست من دوست دارم حال جسمی ام خوب بشه به لطف خداوند و تلاش کنم  بدی ...

ممنون عزیزم

راستش من عاشق یه خونه شدم به کسیم نگفتم چون بهم میخندن ولی تنها امیدم به خداست اون بالا سری اگه بخواد فقط یه اشاره کافیه

انشالله خدا از یجایی انقد بهتون خوشبختی بده که فکرشم نمیکنید انشالله خیلی زود پولدار بشین

فدات شم عزیزم

آن شالله خدا صداتو بشنوه و بهترین هابرات اتفاق بیفته

یا واقعا هزینه کن و پیش یه فالگیر درست حسابی فال بگیر یا اعصابتو با این چیزا داغون نکن حس ششم درست ...

فالگیر خوب مگه وجود داره؟بنظرم نمیشه آینده رو فهمید

یا واقعا هزینه کن و پیش یه فالگیر درست حسابی فال بگیر یا اعصابتو با این چیزا داغون نکن حس ششم درست ...

آخه فالگیرم از آینده کهونمیتونه بگه   من فال ابجد یکم‌وعتقاد دارم

خدایا... حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد💚💚🍃الله 
ولی خود حافظ گفته: قومی به جد و جهد نهادند وصل دوست... قومی دگر حواله به تقدیر میکنند

ممنون عزیزم

خیلی خوب بود

2706