2703
2553
عنوان

ریاضی

123 بازدید | 16 پست

سلام من امروز میکرو گاج ریاضی گرفتم خودم تمرین کردم وبه صورت مفهومی درسارو تمرین کردم واقعا عالی بود الان اعتماد به نفسم بالا تر شده  ممنونن بابت راهنمایییتون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

ببخشید یادم رفت سلام بدم. 

قانون گویا کردن اینه که اگه فرجه زوج باشه، از اتحاد مزدوج استفاده میکنیم و اگه فرجه فرد باسه از اتحاد چاق و لاغر.

حالا سوالم اینه که اگه تو مخرج هم فرجه فرو و هم فرجه زوج داسته باشم، چیکار باید بکنیم؟

خدایا من بخشیدم، از ته دلم.... توام ببخش، کمک شون کن لطفاً...  
ببخشید یادم رفت سلام بدم.  قانون گویا کردن اینه که اگه فرجه زوج باشه، از اتحاد مزدوج استفاده م ...

اون وقت باید یه جوری اون رادیکال رو تغییر بدی فرض کن رادیکال 27 با فرجه 3 داری خب میتونی بکنیش رادیکال 3 اون وقت کاراتو انجام بدی 

2714
ببخشید یادم رفت سلام بدم.  قانون گویا کردن اینه که اگه فرجه زوج باشه، از اتحاد مزدوج استفاده م ...

شما به اتحادا رسیدین ? چه زود ما هنوز مثلاثات هم تموم نکردیم البته من قبلا کمی چاق و لاغرو خوندم

شما به اتحادا رسیدین ? چه زود ما هنوز مثلاثات هم تموم نکردیم البته من قبلا کمی چاق و لاغرو خوندم

عزیزم من خیلی وقته درسم رو تموم کردم. برا آزمون استخدامی میخاستم

عزیزم من خیلی وقته درسم رو تموم کردم. برا آزمون استخدامی میخاستم

خب فعلا من باید برم اگر جوابم اشتباه بود بهم بگو مطمئن نیستم چون هنوز نخوندیم ولی میتونم سوالتو بپرسم از معلمم اگه خواستی 

اون وقت باید یه جوری اون رادیکال رو تغییر بدی فرض کن رادیکال 27 با فرجه 3 داری خب میتونی بکنیش رادیک ...

آخه عددی نیس که بشه اوتجوری ساده اش کرد.

مرسی عزیزم از راهنماییت  

2706