موضوع بحث

**همه چیز درباره دبـــی **

| مشاهده متن کامل بحث + 405941 بازدید | 3408 پست
1395/12/29
|
02:28
سلام اقای رد لاو

میخواستم زمان فستیبال برم دبی ولی مرخصی همسرم جورنشدبرایه اون موقع فکرکنم کرسیمس یاچندروزبعدش بتونیم بیایم خیلی شلوغه اون موقع به خاطر کریسمس قیمتا بالا میره
خدایا خواستم بگویم تنهاایم اما نگاه خندانت مرا شرمگین کردچه کسی بهترازتو.....
خود کریسمس که 30و31 دسامبر بله هتلها این دو روز گرونه اما بعدش دوباره تقریبا بر میگرده به حالت عادی با شماره09355116400 تماس بگیرید تاریخ دقیق رو بگید و تعداد روزهاتونو دقیق بهتون قیمت میدن چون بعضی اوقات وقتی تعداد اتاق بالا یا روز زیاد رزرو میکنید بهتون گیفت و یا تخفیف میدن

فروش ویژه پوشاک و کیف و کفش زنانه

تا %60 تخفیف + %15 تخفیف بیشتر با کد: wds-15

خانم عسل بانو اون شماره فقط اطلاعات میگیره و بقیه مسائل از دفتر دبی براتون هماهنگ میشه

اون تایم اگه زود اقدام کنی خیلی تفاوتی نداره اما هر چی نزدیک تر بشه قیمت بالاتر میره

تور صحرا به هر حال تکون هایی داره تو قسمت ماشین اما سایر قسمتهاش مشکلی نیست با توجه به شرایطتتون باید ببینید

هر 100 دلار بین 365تا366 درهم میشه

برا اون پارکها و مراکز خرید هم اگه با تاکسی برید که تاکسی متر هست و با توجه به هتلتون قیمتهاش متفاوت
اقای رد لاو
من 8دی یا11دی میتونم بیام اژانسم زنگ زدم میگه امکان داره اگر قیمت درهم زیادتر یاکم بشه قیمتی که الان برایه قرارداد میدم بعد تغییرکنه

بله

دفترشون دبی هست اگه خواستید میتونید با شماره ای که دادم خدمتون هماهنگ کنید و قیمت بگیرید و یا خودتون هم از آژانسهای اونجا تو اهواز استفاده کنید به هر حال تو دبی مشکلی یا سوالی بود در خدمتم اگر هم از دوستان گرفتید که من خودم بازم توصیه لازمو انجام میدم

سفر خوشی داشته باشید ان شالله
ممنون چشم باهمسرهمانگ کنم ببینم چی میگه من مشکلی ندارم ولی شوهرم ترسو دوست داره همه کارارو برایه اومدن ازاینجا انجام بده باخیال بیدا اهل ریسک نیست

بین هتل پلاس وهتل سیتی استار نمیدونم کدوم روانتخواب کنم میخوام نزدیکه به متروباشه که گاهی ازمتروهم استفاده کنم چون8روز اونجا هستیم اژانسم قیمت گرفتم750تومن باناهار وصبحانه 7شب 8روز