2737
2734

یه کادوی انچنانی بخرم

ببرم مدرسه

و اصرار کنم جلوی سایر دانش اموزان این کادو، به بچه من داده بشه 

که مثلا فلان کار خوبو کرده

و گفته نشه از طرف والدینه

بگن کادو از طرف مدرسه هست

خیر شاید بچه ای نداشته باشه و حسرت بخوره 

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.

روانشناسیش رو نمی دونم ولی فکر کنم اخلاقن خوب نباشه ...مگر اینکه مدرسه غیر انتفاعی باشه .

مهدی حسینی هستم .متخصص سئو و تولید محتوای اینترنتی ، طراحی سایت .مشغول ترجمه مقالات مربوط به سلامت ، پزشکی و گیاهان دارویی هستم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کار درستی نیست.ممکنه ی بچه تلاش کنه کلی منتظر جایزه خوب ولی وسع کالیشون نرسه ب اون کادو و همین موضوع باعث افت تحصیلی میشه

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸
2738

من روانشناسیشو نمیدونم ولی خودم دوست ندارم این کارو اگه بخوام بچمو تشویق کنم تو خونه این کارو میکنم نه جلوی چشم بچه های دیگه که دل اونا هم بخواد

هیچ وقت زندگی رو خیلی جدی نگیر....آخرش کسی زنده ازش بیرون نمیاد....

یادمه یکبار یه خانواده برا بچشون اینکار کردن من همیشه حسرت خوردم زمان مدرسه 

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12) 
بخاطر بقیه بچه ها میگم نه بچه خودم البته من این کارو نکردم، یکی دیگه کرده و بچه من نار ...

معلم یا مربی اشتباه کرده که اجازه ی  اینکارو داده. غیرانتفاعی و دولتی فرقی نمیکنه.

حتما باهاش صحبت کنید.

2706