2726
عنوان

مسکن مهر

| مشاهده متن کامل بحث + 394 بازدید | 34 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظر من اصلا به صلاح نیست. ما هم می خواستیم بخریم. هیشکی حقیقتو به آدم نمی گه. واقعیتش اینه که این ...

ن بابا 

میای تو گفته

ما ثبت نام نکردیم ولی بعدش خریدیم اگه اشتباه نکنم 15 یا 20 سال وام داره بعدش سند ب نام میخوره برا خودمونه

2728
مذخرفه چون 75 وام میدن 100 و خوردخ باید پسشون بدی، هزینه های ساخت انقد بالاس ک 75 عملا هیچههه.  ...

وووویییی..خاهرم‌مسکن مهراز موقع احمدی نژاد داره..کلا ماهی ۳۶۰ قسط میدن.خیلیم خوبه.مگه اینی ک میگی مثه اینا نیس؟؟

مذخرفه چون 75 وام میدن 100 و خوردخ باید پسشون بدی، هزینه های ساخت انقد بالاس ک 75 عملا هیچههه.  ...

چقدربد.من اگه 30میلیون داشتم الان خونمو عوض میکردم که اذیت نشم

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍
وووویییی..خاهرم‌مسکن مهراز موقع احمدی نژاد داره..کلا ماهی ۳۶۰ قسط میدن.خیلیم خوبه.مگه اینی ک میگی مث ...

چی مث چند سال پیشه الان اخه. 

اینا رسما دارن ملت ساده رو ب بردگی میگیرن

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
ن بابا  میای تو گفته ما ثبت نام نکردیم ولی بعدش خریدیم اگه اشتباه نکنم 15 یا 20 سال وام داره ...

برید خوب تحقیق کنید. سند مال شماست ولی در حقیقت مال دولته. بخاطر همینم اونایی که دارن بعد یه مدت می فروشنش

2706