2726

مگه بازم مسکن مهر میدن؟؟؟ 

نکنه مسکن ملی منظورته؟؟؟ 

این ک مذخرفه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به نظر من اصلا به صلاح نیست. ما هم می خواستیم بخریم. هیشکی حقیقتو به آدم نمی گه. واقعیتش اینه که این مسکنهای مهر به طور دائم مال شما نیست. مال دولته. بعد از 99 سال به دولت تعلق می گیره و نمی مونه واسه بچه هاتون

چرا مضخرفه؟؟

مذخرفه چون 75 وام میدن 100 و خوردخ باید پسشون بدی، هزینه های ساخت انقد بالاس ک 75 عملا هیچههه. 

30 میلیونم باید بزاری پیششون قبل وام گرفتن، ماهی 1ونیمم قسطت، بازم بگم!؟ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706