1507
1411
عنوان

مسکن مهر

284 بازدید | 32 پست

سلام کسی ازمسکن مهر اطلاعاتی داره ....ب نظرتون چ جوریه اینجوری خونه دارشدن......شوهرم راضی نمیشه

بزرگترین ایرادهمسرم این است ک باکارزیادخودش راخسته میکند.اومردنازنینی ست ومن به وجودش افتخارمیکنم.

خالم از زمانه احمدی نژاد ثبت نام کرده

هنوزم ندادن بهش

ازاین خونه ها

وقتـــــے مخــاطب حرفـــام نیستــــے ریپلــــے نکن👊من اعصابمـــو بخاطر یه عده بــــے فرهنگه مجـــــازی خرد نمیکنم😄😐

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1436
خالم از زمانه احمدی نژاد ثبت نام کرده هنوزم ندادن بهش ازاین خونه ها

قسط میده

بزرگترین ایرادهمسرم این است ک باکارزیادخودش راخسته میکند.اومردنازنینی ست ومن به وجودش افتخارمیکنم.

به نظر من اصلا به صلاح نیست. ما هم می خواستیم بخریم. هیشکی حقیقتو به آدم نمی گه. واقعیتش اینه که این مسکنهای مهر به طور دائم مال شما نیست. مال دولته. بعد از 99 سال به دولت تعلق می گیره و نمی مونه واسه بچه هاتون

مگه بازم مسکن مهر میدن؟؟؟  نکنه مسکن ملی منظورته؟؟؟  این ک مذخرفه

اره اشتباه نوشتم......شمامیگی بده

8
من یبار رفتم خونه ی دوستم ک از این مسکنا بود افتضاح بود یعنی

چ جوری دلگیره

1403
به نظر من اصلا به صلاح نیست. ما هم می خواستیم بخریم. هیشکی حقیقتو به آدم نمی گه. واقعیتش اینه که این ...

ن بابا 

میای تو گفته

ما ثبت نام نکردیم ولی بعدش خریدیم اگه اشتباه نکنم 15 یا 20 سال وام داره بعدش سند ب نام میخوره برا خودمونه

1514