1464
1411

بخرش  

کینه ای نبودم ،تا آن روزِ لعنتی که ماهیِ هفت رنگِ عیدمان ،وقتی خواستم آبش را عوض کنم دستم را گاز گرفت ...من ماهی ها را بی آزار و معصوم دیده بودم ،اصلا توقِع چنین برخوردی را نداشتم ...از آن روز ، من از ماهیِ کوچکِ تویِ تنگ ، بیزار شدم و هر ثانیه آرزویِ مرگش را داشتم ،،،آبش را عوض نمی کردم ،غذایش را نمی دادم ،هربار که نگاهم به نگاهِ متظاهرِ مظلوم نمایش می افتاد ، اخم هایم را تویِ هم می کشیدم ، زیر لب لعنتش می کردم و سرم را می چرخاندم ...به قدری از گازِ ناغافلش کینه به دل گرفته بودم که بعضی شب ها دلم میخواست ، او را بیندازم توی آبِ جوش تا شاید دلم خنک شود ...این حجم رذالت و سنگ دلی از من بعید بود !شاید هم بچه بودم و کمی در تصوراتم اغراق می کردم ...فقط خواستم بگویم ؛هیچ خیانتی نابخشودنی تر از خیانت در اوجِ اعتماد نیست !!!

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1436
1432

انگار بدله😶

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ازتون خواهش میکنم با دل پاک برای نی نی تو دلم دعا کنید سالم باشه این بار چون میمیرم نباشه 🤲🙏🤲🙏🤲🙏ممنونم‌خدا حاجت روات کنه .یه صلوات هم برام بخونی ممنون میشم خدا صداتو میشنوه بچمو سالم میاره بغلم .🥰🤩امین مامان فدات بشه تو بهشت دعا کن داداش یا خواهرت سالم به دنیا بیان سرنوشت تو رو نداشته باشن 😔😔😔😔😔😔منو ببخش
1396

هیچی نگاش کن فقط اصلا نزدیکش نشی دستم نزنی یه وقت میخورتت 

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم ممنون که حاجتم دادی قربون مهربونیت خدا   میشه واسه سلامتی نی نی تو دلم یه صلوات بفرستی؟خواهش میکنم به دعات نیاز دارم   یه صلواتم اگه دوست داری بفرست برای تشکیل قلبش ممنون

به نام خدا 

اول نفس عمیق بکش  و با تمام سرعتی که داری عکس و از گوشیت پاک کن 

انشالله بهتر از اینو بخری 

یه دختر که عاشق رنگ آبیه💙👗🍬 بلاخره منم 💐برای خوشبختی همه جوونا یه صلوات بفرستین💐
1508